דקוטה הצפונית

תמונה של ארצות הברית (ארה"ב)
Thinkstock Imagebank ©

בשנת 1889 נכנסה דקוטה הצפונית לאיחוד, ונהייתה חלק מארצות הברית. דקוטה הצפונית גובלת בצפון עם קנדה, בדרום עם דקוטה הדרומית, במערב עם מונטנה ובמזרח עם נהר המיזורי. המדינה משתרעת על שטח של כ-183,272 קמ"ר ובירתה הינה ביסמרק. אם אתם מתכננים טיול למדינה, ביקור בביסמרק הוא בגדר חובה. כמו כן, מומלץ לבקר במרכז המורשת של צפון דקוטה המצוי בעיר. בנוסף, לא כדאי לכם לפספס את נהר ה-Devils הנהר הגדול ביותר במדינה. למראה יופיה של דקוטה הצפונית אי אפשר להשאר אדיש. אמנם התיירות בדקוטה הצפונית דלילה ולא משמעותית, אולם ביקור במדינה השקטה והטבעית הזו, ככל הנראה יותיר גם בכם רושם.   

מידע על דקוטה הצפונית לפי נושאים

עדיין לא נכתבו טיפים על דקוטה הצפונית.
יש לך מה להגיד? הנה ההזדמנות שלך לעזור למטיילים עתידים .

הוסף טיפ

הבלוגים האחרונים על דקוטה הצפונית

הוסף פוסט

07/04/2011 1
זו אחת הנסיעות המוזרות ביותר שהיו לי. הימים המתוארים כאן מעט בלתי הגיוניים יש יגידו הזויים. באותו הטיול בינואר לפני כ 14 שנים, שאת חלקו אתאר כאן, ניסיתי והצלחתי לשלב שני קטבים של רצונות בט...
קרא מאוחר יותר
לכל הבלוגים על דקוטה הצפונית >>

כרגע אין מי שמחפש שותפים לדקוטה הצפונית.
אבל אולי הם רק מחכים למודעה שלך...

הוסף מודעה

ההרצאות הקרובות על דקוטה הצפונית בחנויות למטייל

22/03 17:00
מבוטל

ארה"ב וקנדה למשפחות

מרצה: אלעד נעים סניף: מרכז למטייל בסינמול, חיפה

בארה"ב ובקנדה ביקרתי כבר שמונה פעמים - חלקן לטיולים ארוכים וחלקן לטיולים קצרים יותר. שתי המדינות הנפלאות האלו נותנות לי תמיד חשק לחזור אליהן, אם בזכות הערים הגדולות שלא עוצרות לרגע, ואם בזכות הפארקים הלאומיים ופארקי השעשועים שאין שניים להם בעולם. ההרצאה תעסוק בעיקר בהכנות לקראת הטיול המיוחד הזה, שמהווה חלום של מטיילים רבים, וכמובן נדבר על כל האטרקציות שבדרך.

על המרצה בן 35, יועץ תיירות ויועץ עסקי, בעל ניסיון רב בבניית מסלולים וטיולים בהתאמה אישית, ובחזרה ארצה תמיד יודע מהו היעד הבא שבו אבקר. הרומן שלי עם טיולים בעולם החל בתכנון נסיעה משפחתית לארה"ב בגיל 17 עד אחרון הפרטים. במהלך השירות הצבאי יצאתי לחל"ת, וטיילתי באוסטרליה ובניו זילנד, ולאחר הטיול הארוך הראשון היה ברור לי שאצא לטיול נוסף. מאז טיילתי בדרום אמריקה, בארה"ב, בקנדה, באירופה, בקוסטה ריקה ובגוואטמלה. לפניות www.facebook.com/traveladnaim.
לכל ההרצאות הקרובות >>
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×