מונטנגרו

מונטנגרו

אירו (EUR) מחשבון המרה מונטנגרית 230V

מונטנגרו היא רפובליקה יוגוסלבית לשעבר, השוכנת לחופו של הים האדריאטי וגובלת בקרואטיה, אלבניה, בוסניה-הרצגובינה וסרביה. הים, האגמים, הקניונים וההרים מאפשרים לכם לבלות חופשה מקסימה במונטנגרו. ביום אחד תוכלו ליהנות מקפה טוב על אחד החופים של הריביירה, לאכול ארוחת צהריים על נהר Skardar ולסיים את היום בארוחת ערב על מורדות הר דורמיטור (Durmitor Mountain). כל אלה מאפייניה של מונטנגרו, כיעד תיירותי נחשק, המציע מגוון של אפשרויות ואטרקציות. ההיסטוריה הסוערת של המדינה הקטנה הזו השאירה מאחוריה אוצרות היסטורים רבים. הים הכחול עם החופים הבלתי ניגמרים, המים השלווים, ההרים המקסימים והשילוב בין המודרניזציה לעבר הופכים את המדינה לכל כך מעניינת ויפה.


אתרי התיירות הטובים ביותר:
מבצר Ostrog – המנזר מפואר הממוקם מעל עמק Bjelopavlic, מורכב מסלעים מגולפים, הנראה כי שומרים סודות של שנים רבות.
מפרץ קוטור - אחד היפים ביותר בעולם. הוא מורכב מארבעה מיצרים, המחוברים זה לזה. צוקים גבוהים מקיפים את המפרץ מכל הכיוונים, ואלה משתקפים במים הכחולים העמוקים של הים האדריאטי.
הר Lovcen - העולה מעל אזור החוף ומשמש כרקע של העיר קוטור. אזור ההרים הזה משחק תפקיד חשוב בתודעת המקומיים והוא סמל המדינה והזהות הלאומית.
אגם Skadar - האגם הגדול ביותר באזור הבלקן. היופי המיוחד שלו נוצר בזכות הצמחייה העשירה ובעלי החיים שבו. הוא משמש כבית גידול חשוב של עופות המים.

הזמנת טיסה למונטנגרו

הזמנת מלון במונטנגרו

צילום תמונה ראשית: Dollarphotoclub