נברסקה

תמונה של ארצות הברית (ארה"ב)
Thinkstock Imagebank ©
נברסקה נמצאת באזור המישורים הגדולים בארצות הברית. גודלה הוא 200,520 קמ"ר וגרים בה 1,711,263 בני אדם. בירת נברסקה היא העיר לינקולן אך העיר הגדולה ביותר היא אומאהה ובשתיהן נמצאים שדות התעופה המרכזיים של המדינה. סטראוטיפ שגוי שיצא לנברסקה אומר כי נברסקה היא איזור עם הרבה חוות, שטוח ונוף שחוזר על עצמו. המטיילים החוקרים את האזור כראוי יוכלו להעיד שלנברסקה יש יופי עדין ומיוחד, עם אזורים רחבים ופתוחים. בסקוטסבלאף תוכלו לראות סלעים ענקיים באמצע אזור שטוח. חובבי היסטוריה יוכלו להירשם לסיור היסטורי בעיירה הקטנה בולוו. בשר הבקר ידוע בנברסקה כבשר מעולה. תוכלו לעצור בכל עיירה בדרך ולבקש בשר בקר עם תפוחי אדמה ותהנו מאיכות מצויינת של בשר, מחיר נמוך ובישול בייתי.

מידע על נברסקה לפי נושאים

הטיפים האחרונים על נברסקה

הוסף טיפ

Carhenge – כמו סטונהנג׳ רק עם מכוניות!
קארהנג'   (Carhenge)

קרא מאוחר יותר

אולד מרקט (Old Market)

קרא מאוחר יותר

מוזיאון פיקוד האוויר האסטרטגי

קרא מאוחר יותר
לכל הטיפים על נברסקה >>

עדיין לא נכתבו בלוגים על נברסקה.
יש לך מה לספר? הקוראים שלנו ישמחו לשמוע.

הוסף פוסט

כרגע אין מי שמחפש שותפים לנברסקה.
אבל אולי הם רק מחכים למודעה שלך...

הוסף מודעה

ההרצאות הקרובות על נברסקה בחנויות למטייל

22/03 17:00
2018-03-22 17:00:00 2018-03-22 18:30:00 Asia/Jerusalem הרצאה בלמטייל: ארה"ב וקנדה למשפחות בארה"ב ובקנדה ביקרתי כבר שמונה פעמים - חלקן לטיולים ארוכים וחלקן לטיולים קצרים יותר. שתי המדינות הנפלאות האלו נותנות לי תמיד חשק לחזור אליהן, אם בזכות הערים הגדולות שלא עוצרות לרגע, ואם בזכות הפארקים הלאומיים ופארקי השעשועים שאין שניים להם בעולם. ההרצאה תעסוק בעיקר בהכנות לקראת הטיול המיוחד הזה, שמהווה חלום של מטיילים רבים, וכמובן נדבר על כל האטרקציות שבדרך. מרכז למטייל בסינמול - שדרות ההסתדרות 55, קניון סינמול - לשעבר לב המפרץ (קומה שנייה), חיפה, ישראל למטייל contact@lametayel.co.il

ארה"ב וקנדה למשפחות

מרצה: אלעד נעים סניף: מרכז למטייל בסינמול, חיפה

בארה"ב ובקנדה ביקרתי כבר שמונה פעמים - חלקן לטיולים ארוכים וחלקן לטיולים קצרים יותר. שתי המדינות הנפלאות האלו נותנות לי תמיד חשק לחזור אליהן, אם בזכות הערים הגדולות שלא עוצרות לרגע, ואם בזכות הפארקים הלאומיים ופארקי השעשועים שאין שניים להם בעולם. ההרצאה תעסוק בעיקר בהכנות לקראת הטיול המיוחד הזה, שמהווה חלום של מטיילים רבים, וכמובן נדבר על כל האטרקציות שבדרך.

על המרצה בן 35, יועץ תיירות ויועץ עסקי, בעל ניסיון רב בבניית מסלולים וטיולים בהתאמה אישית, ובחזרה ארצה תמיד יודע מהו היעד הבא שבו אבקר. הרומן שלי עם טיולים בעולם החל בתכנון נסיעה משפחתית לארה"ב בגיל 17 עד אחרון הפרטים. במהלך השירות הצבאי יצאתי לחל"ת, וטיילתי באוסטרליה ובניו זילנד, ולאחר הטיול הארוך הראשון היה ברור לי שאצא לטיול נוסף. מאז טיילתי בדרום אמריקה, בארה"ב, בקנדה, באירופה, בקוסטה ריקה ובגוואטמלה. לפניות www.facebook.com/traveladnaim.
לכל ההרצאות הקרובות >>
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×