אנדורה

אנדורה

אירו (EUR) מחשבון המרה קטאלונית 230V

אנדורה היא נסיכות קטנטנה השוכנת בין {%/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%93" _fcksavedurl="/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%93">ספרד ו{%/%D7%A6%D7%A8%D7%A4%D7%AA|צרפת|target=_blank%}. השפה המדוברת בה היא קטאלנית ותושביה משתייכים לאותו העם היושב בחבל אנדורה נחשבים לפופולריים ולטובים ביותר.

איך מגעים לאנדורה?
לאנדורה אין שדה תעופה. כדי להגיע אליה, עליכם לעלות על טיסה לספרד (לברצלונה, הנמצאת במרחק נסיעה של 220 ק"מ), או טיסה לצרפת, לשדה התעופה של טולוז-בלאניאק.

סקי באנדורה - אנדורה, הממוקמת במרכז ההרים הפירינאים, בחלקה הדרומי של אירופה, מציעה תנאי גלישה נהדרים ומזג אוויר מצוין. ואין כמו סקי מוצלח, כשהשמש זורחת. לכל הגולשים המתחילים היא יעד מצוין, שכן בתי הספר לסקי שבה מצוינים ומערכות המעליות מודרניות וטובות. חמשת אתרי הסקי באנדורה נמצאים צמודים זה לזה, כך שהמעבר ביניהם פשוט, ואם תרצו לגוון ולא לבלות את כל חופשת הסקי שלכם דווקא באתר אחד, תוכלו בקלות לעבור לאחרים. האתרים סולדאו (Soldeu), אתר הסקי הגדול באנדורה, והאתר פס דה לה קאסה (Pas de la Casa) מחוברים זה לזה באמצעות מעליות והאתרים פאל (Pal), ארינסל (Arinsal) ואורדינו ארקליס (Ordino Arcalis) גם הם מחוברים זה לזה.

הזמנת טיסה לאנדורה

צילום תמונה ראשית: © יעל כפיר

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם