איי מרשל 2024

איי מרשל
דולר אמריקני (USD) מרשלזית, אנגלית 120V

איי מרשל היא מדינת איים באוקינוס השקט, הנימצאת מזרחית למדינת מקרונזיה וצפונית ליבשת אוסטרליה ותחת שלטונה של ארה"ב. בירתם של קבוצת איים זו נקראת מז'ורו, בה מרוכזת עיקר אוכלוסייתה של המדינה, ומלבד ארבעה איים נוספים המשמשים גם הם למגורים, קיימים עוד 29 איים, איי אלמוגים, שכמעט ואינם מאוכלסים. מזג האויר של איי מרשל הוא חם ולח בדרך כלל והוא כולל את העונה הרטובה המתחילה בחודש מאי ונימשכת עד חודש נובמבר (ובדרך כלל גם כוללת סופות טייפון) והעונה, המתאימה יותר לטיולים, העונה היבשה, המתחילה בדצמבר ומסתיימת בחודש אפריל. כיאה לאיים רבים, גם באיים אלה אפשר למצוא חופים מקסימים, רצועות חוף ארוכות וכפרים קטנים ומבודדים.

מזג האוויר באיי מרשל
בביקור שלכם באיי מרשל אתם יכולים להשאיר את בגדי החורף שלכם בבית. הטמפרטורה הממוצעת במהלך כל השנה היא בסביבות ה-27 מעלות וטמפרטורת המים מגיעה לכ- 26 מעלות בממוצע. האזור יודע רוחות מתונות וממטרים טרופים לעיתים. כמות המשקעים באיים נמוכה והימים יבשים בדרך כלל. למרות שמזג האויר יבש לרוב, בחודשים יוני עד ספטמבר צפויים להיות ממטרים מפעם לפעם.

היסטוריה
במהלך מלחמת העולם השנייה, איי מרשל שימשו כמערכת ההגנה המזרחית עבור כוחות הצבא היפני באוקיינוס השקט. לאחר השתלטות הגרמנים על איי מרשל בשנת 1914, החלו היפנים להגדיל את נוכחותם באזור עד לפרוץ מלחמת העולם השנייה בשלהי שנות ה-30. אז החלו קרבות עזים באזור. ההתקפה הראשונה על היפנים על ידי כוחות הברית האמריקאים החלה בבוקרו של ה-1 בפברואר 1942, שלאחר שלוש שנים של לחימה, הוגדרה כתחילתם של קרבות קשים עקובים בדם.

כלכלה
איי מרשל נתמכים בעיקר על ידי ארה"ב, המעניקה להם סיוע כלכלי על סך של עשרות מיליוני דולרים מדי שנה. מעבר לעזרה האמריקאית, כוללת הכלכלה המקומית חקלאות. בין היבולים עליהם מושתת החקלאות יש את הקוקוס, העגבניות והמלונים. התעשייה הקטנה המקומית כוללת עבודות אמנות, עיבוד דגים והפקת שמן קוקוס. המקומיים מקווים שבזכות התיירות הנכנסת, תעשיית התיירות תגדל יותר ותהווה מקור הכנסה למדינה.

אטרקציות מקומיות
לאיי מרשל יש הרבה להציע, החל מהתרבות העתיקה שלה ועד אטרקציות ופעילויות המושכות מבקרים רבים. "טיולי תרבות" הן הזדמנות מצוינת להכיר את המקומיים ואורחות חייהם, שכן משלבים בהם ביקור באתרים ומוזיאונים, סיורים במקומות בעלי משמעות היסטורית ותרבותית ועוד. בנוסף, אפשר להירגע על אחד מהחופים המקסימים שבפארקים השונים וליהנות מהחולות הנקיים והים השקט.

אחד מסממני התרבות המקומית הוא ספורט המים, שהוא חלק בלתי ניפרד מחיי היומיום. דייג, סנורקלינג, צלילה ופעילויות אקסטרים הקשורות במים, הם חלק משלל האפשרויות שתוכלו למצוא במקום. "ספורט" הדייג הוא אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר באיי מרשל. עם מאות אלפי קילומטרים רבועים של מים, אין ספק שאיי מרשל הם בין המדינות המובילות בעולם בכל הקשור לדייג.

שאלות נפוצות על איי מרשל

האם צריך ביטוח נסיעות לאיי מרשל?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לאיי מרשל

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לאיי מרשל?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם באיי מרשל, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון באיי מרשל

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

הזמנת טיסה לאיי מרשל