סאו פאולו

סאו פאולו

ריאל (BRL) מחשבון המרה פורטוגזית 127V

סאו פאולו (Sao Paulo) היא העיר הגדולה ביותר בברזיל ובדרום אמריקה בכלל. בעיר השוקקת והצפופה חיים כ-19 מיליון תושבים והיא מהווה את מרכז הכלכלה והמסחר של ברזיל. הבדלי המעמדות בעיר גבוהים, כמו בכל ברזיל, ויחד עם זאת מדובר באחת הערים העשירות בדרום אמריקה. האוכלוסיה בעיר מגוונת מאוד, מה שיכול להסביר את העובדה שיש פה את כמות היפנים הגדולה ביותר בעולם מחוץ ליפן ואת הקהילה היהודית הגדולה ביותר בברזיל. סאו פאולו משמשת כשער הכניסה לברזיל ומי שיתגבר על הצפיפות והדוחק ולא ימהר אל חופי המדינה, יגלה עיר מרתקת ותוססת עם המון אפשרויות בילוי והנאה.

סאו פאולו היא בירת התרבות של ברזיל וככזו, יש בה היצע בלתי מבוטל של חיי לילה סוערים, אינספור אירועי תרבות ומבחר עצום של מוזיאונים, שנחשבים לטובים ביבשת. מרכז העיר סאו פאולו משמר את עברה הקולוניאלי, ולצד מבנים עתיקים ניצבים בו גם גורדי שחקים עצומים. שדרת פאוליסטה היא השדרה המפורסמת של העיר, עם שפע של מסעדות וחנויות משני צדדיה. מי שיבקש קצת שלווה מתנועת העיר הסואנת, יוכל להגיע אל פארק Ibirapuera רחב הידיים, שמשמש כריאה הירוקה של העיר. מי שרוצה לטעום מהמגוון הקולינארי של העיר, מוזמן לבקר בשוק המרכזי של סאו פאולו. השוק נמצא במבנה מרשים ודוכני האוכל יעוררו, ללא ספק, תיאבון בקרב כל מי שיבקר בו.

סאו פאולו לתרמילאים - כל מה שחייבים לדעת >>

עדכון סטטוס קורונה נכון ל-18/01/2021

  • על כל הנכנסים לישראל מברזיל ישנה חובת בידוד במלוניות קורונה של 14 יום או 10 ימים בכפוף לשתי בדיקות שליליות.
לוגו וירוס קורונה
גולשים יקרים, אנו עושים כמיטב יכולתנו להציג כאן את המידע העדכני ביותר האפשרי. כיוון שהמצב משתנה באופן תכוף, המידע המוצג כאן הוא להתרשמות בלבד ואינו מחייב. לקבלת מידע מחייב על מצב ומגבלות הקורונה ביעד הנסיעה שלכם, יש לפנות אל חברת התעופה/חברת הנסיעות או רשויות המדינה ביעד הנסיעה שלכם. תודה!

הזמנת טיסה לסאו פאולו

אטרקציות פופולריות בסאו פאולו

צילום תמונה ראשית: © איתי אמוזה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם