שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב
  • יורו (EUR)
  • 230V
  • הולנדית, צרפתית וגרמנית
  • גשם 19° 11°
  • שעון מקומי: 59: 56: 07

גנט

העיר גנט היא בירת מחוז פלנדריה המזרחית והעיר השלישית בגודלה בבלגיה. כדאי לבקר בקתדרלת סנט באף (St Baaf) ובמגדל הפעמונים המרשים של העיר, ממנו ניתן להשקיף על נוף מרכז העיר המרהיב. אלו הם שני האתרים המזוהים ביותר עם העיר. אתרים נוספים בעיר גנט, בהם כדאי לבקר, הם בית העיריה היפה, טירת גראוונשטין (Gravensteen), מוזיאון הפולקלור, רחוב הקניות וולדסטראט (Veldstraat) ומוזיאונים שונים לאמנות.

טיול לבלגיה - היכרות עם העיירה גנט

טיול לבלגיה מאפשר לכם לבקר בעיירות קטנות וקסומות מלאות אטרקציות ונופים כפריים. אחת מהערים בהן מומלץ לכם לבקר היא גנט. יש בה מסעדות מעוצבות בסטייל, ברים תוססים, בוטיקים וחנויות, שיכולים בקלות להתחרות בעיירות פופלריות אחרות.

גנט - אטרקציות מרכזיות

העיר גנט היא בירת מחוז פלנדריה המערבית והשניה במספר התושבים בכל בלגיה. יש בה כיכר עיר יפה ועוד כמה אטרקציות בהן כדאי לבקר.

טיול בבלגיה – אזורים מומלצים לביקור

בלגיה היא מדינה בעלת מגוון של תרבויות, שפות, היסטוריה ומאכלים. המגוון הרחב שמציעה בלגיה נובע ממיקומה בצומת התרבות של אירופה. היא גובלת בהולנד בצפון, גרמניה ולוקסמבורג במזרח, ועם צרפת בדרום. אמנם מרחביה מוגבלים, אך אין ספק כי ...

ערים בבלגיה - היכן כדאי לבקר בבלגיה?

טיול בבלגיה מאפשר לכם לצאת להיכרות עם ערים עתיקות ויפות, אתרים היסטוריים ושפע של נופים קסומים. סקירת ערים בבלגיה תעזור לכם להתכונן לטיול בבלגיה, לדעת היכן הכי כדאי לבקר ומה מומלץ לראות בכל עיר. בכתבה זו, בחרנו עבורכם את הערים...

לכל הכתבות על גנט >>

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

דרך הוצ׳ימין בויאטנם. צילום: תאיר אפרתי