בלפסט עם ילדים

בלפסט עם ילדים

כתבות ומדריכים: מה לעשות בבלפסט עם ילדים

גן החיות בבלפסט (Belfast Zoo)

גן החיות בבלפסט (Belfast Zoo)

בדרך אנטרים (Antrim RD), מרחק 5 דקות מחוף הים, נמצא גן החיות של מופלא של בלפאסט . מעבר למתחמי הטורפים והקופים המאפיינים כל גן חיות, מצטיין מתחם זה במגוון האקווריומים שבו, המאכלס פינגוונים, דובים, כלבי ים ושלל דגה מכל רחבי תבל. בבעלי חיים אלו תוכלו לצפות גם מחלונות תת קרקעיים החושפים את הנעשה מתחת למים. בין השאר תמצאו בגן החיות נמרים לבנים, עופות טרף ליליים ומגוון פינות ליטוף והפעלות לילדים

אוכל ומסעדות בצפון אירלנד

אוכל ומסעדות בצפון אירלנד

אחרי ששבעתם מהמנות שיוגשו לכם בפאבים תוכלו לעבור וליהנות גם מהמסעדות המצויינות. המגוון הוא רב ומרבית המסעדות מציעות תפריט בינלאומי המבטיח לענות על טעמו של כל אחד ואחד. לפניכם סקירה של מיטב המוסדות הקולינריים והמסעדות בצפון אירלנד.

מתחם הבידור Odssey

מתחם הבידור Odssey

אזור המספנות של בלפסט עובר בשנים האחרונות עבודות פיתוח ושיקום מואצות לקראת הפיכתו לאזור הבילויים הגדול של העיר. מתחם הבידור הענק Odyssey נמצא באזור זה והוא מהווה את מרכז הבידור הגדול ביותר בצפון אירלנד. ה- Pavillion הוא מתחם המכיל 12 אולמות קולנוע, רגיל ו-IMAX ואולם באולינג. ה- Arena הוא אולם הקונצרטים הענק, בו מתקיימים הופעות, תערוכות וכנסים והוא משמש גם כאולם הבית של קבוצת ה- Belfast Giants, אלופת בריטניה בהוקי קרח וה-W5 הוא מרכז אינטראקטיבי לכל המשפחה הכולל משחקי הפעלה והרפתקאות שיעשירו את דמיונם של הילדים ויספקו להם שעות של הנאה. את זמן ההפוגה משפע הפעילויות והשעשועים אפשר להעביר באחת המסעדות או הפאבים הרבים שקיימים אף הם במתחם.

מרכזי תרבות בבלפסט

מרכזי תרבות בבלפסט

בנוסף לפאבים המפורסמים שלה, נהנית בלפסט מחיי תרבות פעילים והמבקרים בה יוכלו לבחור בין מופעי תיאטרון, קונצרטים ומרכזי בילוי לכל המשפחה. כל מה שאתם צריכים לדעת על בילוי תרבותי בבלפסט בכתבה שלפניכם.