גראובנדן

גראובנדן

פרנק שוויצרי (CHF) מחשבון המרה גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש 230V

גראובנדן (Graubuumlnden), המחוז הגדול ביותר בשוויץ ובאופנים רבים אולי גם המסתורי ביותר, הוא המחוז הכי פחות מיושב במדינה ובעל הטופוגרפיה ההררית ביותר. זהו אזור של פסגות הרים יפהפיות, קרחוני ענק, יערות צפופים והמון אתרי נופש אופנתיים, היוצרים ניגוד בולט באוכלוסייה בין השכבות העשירות המגיעות לנפוש באתרי הסקי ובין הקהילה החקלאית המקומית, שעודה רועה את הצאן במרחבים הפתוחים. במרחק מה מאתרי הנופש של גראובנדן, מתגלה שוויץ האמיתית. כפרים מבודדים, אגמים בינות להרים, וטירות החולשות על גבעות בודדות.

גראובנדן הוא האזור התיירותי הגדול ביותר בשוויץ. כאן תמצאו את הערים דבוס, סן מוריץ, לנצרהייד ועוד כפרים ועיירות קנות וקסומות. בחודשי הקיץ שורר כאן מזג אוויר נוח, הירוק משתלט על הנוף מכל עבר והטבע מתגלה ביופיו. האזור מומלץלכל מי שאוהב טבע, משפחות, זוגות ובודדים.

עדכון סטטוס קורונה נכון ל-10/6/2020

  • הכניסה לשוויץ אפשרית החל מה-15 ביוני, לאזרחי המדינות השכנות, אוסטריה, גרמניה וצרפת
  • מומלץ לעטות מסכות בתחבורה הציבורית
  • התחבורה הציבורית פועלת כסדרה
  • המסעדות ובתי הקפה פתוחים, תחת הגבלות
  • מוזיאונים, פארקי שעשועים, גני חיות, גנים בוטניים, ספא, בריכות שחייה ואירועים עד 300 איש, בכפוף להנחיות ריחוק חברתי
  • עבור אזרחי ישראל, ישנה חובת בידוד של 14 יום, בשובם לארץ
לוגו וירוס קורונה
גולשים יקרים, אנו עושים כמיטב יכולתנו להציג כאן את המידע העדכני ביותר האפשרי. כיוון שהמצב משתנה באופן תכוף, המידע המוצג כאן הוא להתרשמות בלבד ואינו מחייב. לקבלת מידע מחייב על מצב ומגבלות הקורונה ביעד הנסיעה שלכם, יש לפנות אל חברת התעופה/חברת הנסיעות או רשויות המדינה ביעד הנסיעה שלכם. תודה!

הזמנת טיסה לגראובנדן