קפריסין עם ילדים

קפריסין עם ילדים

קפריסין, האי השכן לנו ממערב, הוא יעד החופשה המשפחתית בחו"ל הקרוב ביותר אלינו. קפריסין מציעה למשפחות אפשרויות נופש שונות - אם אתם מהמשפחות המעדיפות חופשת בטן-גב על החוף ומלונות בסגנון קלאבים - תמצאו את זה כאן בשפע, כולל פארקי שעשועים ומים, שהילדים יאהבו. אם אתם מעדיפים לשלב גם טיולים, אז בקפריסין תוכלו לטייל בינות לאתרים ארכיאולוגיים, לסייר בהרי הטרודוס, גנים בוטניים ועוד. כל אלו, בשילוב אוכל הים-תיכוני האהוב עלינו הופכים את טיול אל קפריסין עם ילדים לחופשה נהדרת, ממש מתחת לאף.

מה כדאי: חופשת שייט עם ילדים ליוון או קפריסין? התשובות בפנים. שיווקי

כתבות ומדריכים: מה לעשות בקפריסין עם ילדים

טיולי משפחות באירופה: 5 המלצות לנופש עם הילדים בקיץ

טיולי משפחות באירופה: 5 המלצות לנופש עם הילדים בקיץ

קבלו את היעדים המובילים לטיולי משפחות באירופה, את האטרקציות הכי שוות בכל יעד, וטיפים מיוחדים לנופש עם הילדים. שמורת הדובים ברומניה, טיול במערות בסלובקיה, פארקי חבלים באלפים הצרפתיים או רכבות מהירות באגם גארדה, כל ההמלצות ממש כאן

קפריסין- מסלול בירוק, כחול ו...כתום

קפריסין- מסלול בירוק, כחול ו...כתום

מוצע לפניכם מסלול טיול בן 4 ימים המשלב טיולים ברכב וברגל, מסלולים בטבע וסיורים באתרי עתיקות ובכנסיות ביזנטיות מרהיבות, מפגש עם אנשים לבביים וסיורים בכפרים ציוריים, חלקם אתרים שאונסק"ו הכריזה עליהם כאתרי מורשת תרבות עולמית. הטיול מתחיל ברכס הרי הטרודוס ומסתיים לאורך קו החוף המערבי של קפריסין, בפאפוס, חצי האי אקמס והסביבה, או במילים אחרות- מהר לים.

איה נאפה על קצה המזלג

איה נאפה על קצה המזלג

מועדוני לילה ודיסקוטקים, מרינה ציורית שסירות ויאכטות גודשות אותה וחופים זהובים שבהם ניתן להנות מסקי מים, צלילה, צניחה ושייט, כל אלה גורמים לבתי המלון של איה נאפהלתעסוקה מלאה במשך חודשי הקיץ. בואו עשו הכרות עם עיירת הנופש הנמצאת בקפריסין הסמוכה.

פארקי שעשועים ופארקי מים בקפריסין

פארקי שעשועים ופארקי מים בקפריסין

נוסעים לקפריסין ומחפשים אטרקציות מהנות לכל המשפחה? לפניכם פארקי המים המומלצים בקפריסין למשפחה הנופשת וגם פארקי שעשועים כדי להשלים את החוויה - אז בואו לגלות את הכיף ואל תשכחו להביא קרם הגנה