דבלין עם ילדים

דבלין עם ילדים

כתבות ומדריכים: מה לעשות בדבלין עם ילדים

תיאטרון הבובות של משפחת למברט (The Lambert Puppet Theatre)

תיאטרון הבובות של משפחת למברט (The Lambert Puppet Theatre)

תיאטרון הבובות של משפחת למברט (The Lambert Puppet Theatre): פעם פעם.. מזמן מזמן.. בכפר ציורי על שפת הים של אירלנד, הקים סבא למברט תאטרון בובות לילדים. ומאז ועד היום.. הוא מציג מדי יום ראשון בתאטרון הקטן שבכפר הצגה מקסימה לכל המשפחה. התאטרון הציורי קיים בבבית קטן במקום מאז 1972. כל הצגה נפתחת בהיכרות של הצופים עם המציג ועם שתי דמויות-בובות. התאטרון מציג רפרטואר של יותר מ-30 הצגות, לכל הגילאים - מאגדות לילדים צעירים ועד מחזות של אוסקר ווילד לילדים בוגרים ולמבוגרים. מייסד התאטרון, יוג`ין למברט, יצר את הבובה הראשונה שלו בהיותו בן 7 (!) והפך ליוצר הבובות המפורסם באירלנד בשנות ה-60 של המאה ה-20. היום הוא בן 70, ועדיין מופיע, מענג ומצחיק ילדים ומבוגרים כאחד. לאחר ההופעה מוזמן הקהל להסתובב במוזיאון קטן שנמצא בקומה השניה, ומלא בבובות תאטרון מכל הסוגים והמינים.

דבלין עם ילדים

דבלין עם ילדים

דבלין מסבירה פניה לכל התיירים, אבל נראה שילדים היא מחבבת במיוחד. היא מצחיקה אותם, מעניינת אותם, מלמדת אותם וגם קצת מפחידה אותם - ובסך הכל דואגת שאליה הם ידרשו לחזור.

מרכז הקניות דנדרום (Dundrum Town Center)

מרכז הקניות דנדרום (Dundrum Town Center)

בשכונת דנדרום בדרום דבלין, נמצא מרכז הקניות הזה, שכמעט ולא מגיעים אליו תיירים, שלא בצדק. מבחר גדול של חנויות אופנה, קוסמטיקה, הנעלה, גאדג'טים ועוד ממתינים פה, כמו גם בית קולנוע.

טיול משפחתי באירלנד

טיול משפחתי באירלנד

אירלנד היא מדינה בעלת נופים מרהיבים וטבע פראי במיוחד. בכתבה שלפניכם מסלול מומלץ לטיול משפחתי בן שבוע, בחלקה המערבי של אירלנד. טירות ומבצרים קסומים, צוקים מרשימים וכמובן אווירה אירית תוססת – והרי לכם מתכון לחוויה משפחתית בלתי נשכחת.