האנובר

האנובר

אירו (EUR) מחשבון המרה גרמנית 230V

העיר האנובר (Hanover) שבגרמניה, אירופה, היא בירת חבל סקסוניה התחתונה. העיר סבלה מהפגזות קשות במהלך מלחמת העולם השנייה, כך שלא נותרו מבנים עתיקים והיסטוריים רבים להתרשם מהם. יחד עם זאת, האנובר נהנית מנוף ירוק וטבע שופע, בזכות גנים ופארקים יפים ואף מאגם מלאכותי גדול ויפה, בשם מאש (Maschsee). האטרקציה המרכזית של העיר היא גן הבארוק המרהיב - Herrenhäuser Gärten, שתוכנן להידמות לגני ורסאי שבצרפת. אתרים נוספים בעיר, בהם כדאי לבקר הם בית העיריה היפה, ארמון מארינבורג (Marienburg), אזור קרופצ'קה (Kröpcke), שהוא אזור הומה ושוקק במרכז העיר ומהווה מקום מפגש. כמו כן, בעיר ישנם מוזיאונים שונים כגון: קסטנר (Kestner) ושפרנגל (Sprengel), המציגים אוספי אמנות שונים.


האנובר היא אחת מזירות המסחר והתעשייה הבינלאומיות החשובות ביותר בעולם ואף מארחת מדי שנה כנסים וירידי מסחר מרכזיים. בין החברות הגדולות בהאנובר: חברת קונטיננטל AG, החטיבה המסחרית של רכבי פולקסוואגן ועוד.

עדכון סטטוס קורונה נכון ל-17/11/2020

  • בגרמניה הוטל סגר חלקי והוטלו הגבלות על מעבר ממחוז למחוז.
  • חובה לעטות מסכות בחנויות ובתחבורה הציבורית
  • התחבורה הציבורית פועלת במתכונת מצומצמת
  • המסעדות ובתי הקפה פתוחים לטייק אווי בלבד.
  • בברלין הוטל עוצר לילי.
  • עבור אזרחי ישראל, ישנה חובת בידוד של 12 יום, בשובם לארץ.
לוגו וירוס קורונה
גולשים יקרים, אנו עושים כמיטב יכולתנו להציג כאן את המידע העדכני ביותר האפשרי. כיוון שהמצב משתנה באופן תכוף, המידע המוצג כאן הוא להתרשמות בלבד ואינו מחייב. לקבלת מידע מחייב על מצב ומגבלות הקורונה ביעד הנסיעה שלכם, יש לפנות אל חברת התעופה/חברת הנסיעות או רשויות המדינה ביעד הנסיעה שלכם. תודה!

הזמנת טיסה להאנובר

אטרקציות פופולריות בהאנובר