נושאטל

נושאטל

פרנק שוויצרי (CHF) מחשבון המרה גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש 230V

העיירה נוּשאטל (Neuchâtel או נוישאטל) היפה היא בירתו של קאנטון בשם זהה, למרגלות רכס הרי היוּרָה (Jura). באזור הצפון מערבי של שוויץ. תושביה של נושאטל והאזור הם דוברי צרפתית וההשפעה של האחות הגדולה צרפת ניכרת בכל מקום - האווירה, התרבות והבתים. בשנת 2011 ציינו תושבי נושאטל אלף שנים להיווסדה של העיר, אשר זכתה לכינוי "עיר צעצוע עשויה חמאה", זאת תודות לבתי העיר הצהובים, שנבנו מאבן גיר רכה. עיקר העניין לתיירים המגיעים לנושאטל, הוא למעשה, העיר עצמה - רחובותיה היפים והצהובים, הסמטאות הצרות והמקסימות עם חנויות ובתי קפה, מצודה מרשימה והנוף הנשקף ממנה - של הרי האלפים והאגם השליו, שלגדותיו נבנתה העיר. בנוסף, שוכנים בעיר וסביבתה כמה מוזיאונים מעניינים, בהם מוזיאון לארכיאולוגיה ומוזיאון ענק לשעונים - כיאה להיותם של העיר והקאנטון מרכז תעשיית השעונים השוויצרית.

את מסלולכם בעיר מומלץ להתחיל בכיכר הנמל ומשם להמשיך לעבר הפנינה הארכיטקטונית - ארמון דו פירו, מומלץ לבקר בבניין העיריה לצידו נמצאת מרקת הצדק. אל תפספסו את כיכר השוק וטיפוס למצודת נושאטל ובחזרתכם לעיר בקרו בטיילת מון בלאן.

עדכון סטטוס קורונה נכון ל-10/6/2020

  • הכניסה לשוויץ אפשרית החל מה-15 ביוני, לאזרחי המדינות השכנות, אוסטריה, גרמניה וצרפת
  • מומלץ לעטות מסכות בתחבורה הציבורית
  • התחבורה הציבורית פועלת כסדרה
  • המסעדות ובתי הקפה פתוחים, תחת הגבלות
  • מוזיאונים, פארקי שעשועים, גני חיות, גנים בוטניים, ספא, בריכות שחייה ואירועים עד 300 איש, בכפוף להנחיות ריחוק חברתי
  • עבור אזרחי ישראל, ישנה חובת בידוד של 14 יום, בשובם לארץ
לוגו וירוס קורונה
גולשים יקרים, אנו עושים כמיטב יכולתנו להציג כאן את המידע העדכני ביותר האפשרי. כיוון שהמצב משתנה באופן תכוף, המידע המוצג כאן הוא להתרשמות בלבד ואינו מחייב. לקבלת מידע מחייב על מצב ומגבלות הקורונה ביעד הנסיעה שלכם, יש לפנות אל חברת התעופה/חברת הנסיעות או רשויות המדינה ביעד הנסיעה שלכם. תודה!

הזמנת טיסה לנושאטל