אוסטריה העליונה

אוסטריה העליונה 2024

אירו (EUR) מחשבון המרה גרמנית 230V

אוסטריה העליונה (Upper Austria) היא מחוז בעל יופי עוצר נשימה, הגובל בגרמניה במערב ובצ`כיה בצפון. האזור נחצה על ידי נהר הדנובה ועל ידי האנס והטרון (Enns ו-Traun), שני יובלי הנהר המתנקזים אליו. אוסטריה העליונה היא המחוז הרביעי בגודלו באוסטריה וחיים בו קרוב למליון וחצי תושבים. נופי האזור הם מהמקסימים שבאוסטריה כולה והם מגוונים - יערות עבותים, גבעות מתגלגלות ואגמים צלולים. בדרום הוא נתחם על ידי הרים וגבעות גרניט ומצפון בהרי גיר. מבין האזורים ההרריים במקום, האהוב והנגיש ביותר הוא הזלצקמרגוט - אזור של אגמים קפואים, נוף סלעי, והרים המופרדים משאר הרי האזור בתעלות שנחצבו מקרח. לינץ, בירת אוסטריה העליונה, היא עיר בארוק נינוחה, הנמצאת על גדתו השמאלית של נהר הדנובה. בנוסף להיותה מרכז ארכיטקטוני עתיק, היא גם משמשת כמרכז מסחרי לתעשייה.

אזור אוסטריה העליונה מתאים מאוד למעוניינים בטיולים בחיק הטבע, זאת בשל מסלולי הטיול הרבים שבשטחה, בהם גם מסלולים מיוחדים לרכיבה על אופניים. האגמים המפורסמים של אוסטריה העליונה הם אלמזי (Almsee), גוזאוזי (Gosausee), הלשטאטרזי (Hallstatter See) ומונדזי (Mondsee). באוסטריה העליונה מתקיימים מדי שנה אירועי ספורט בינלאומיים, בהם גביע הטניס לנשים וגביע העולם בסקי.

שאלות נפוצות על אוסטריה העליונה

האם צריך ביטוח נסיעות לאוסטריה העליונה?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לאוסטריה העליונה

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לאוסטריה העליונה?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם באוסטריה העליונה, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון באוסטריה העליונה

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

מלונות ומקומות לינה באוסטריה העליונה

אטרקציות באוסטריה העליונה

הזמנת טיסה לאוסטריה העליונה