אינדיאנה

תמונה של ארצות הברית (ארה"ב)
Thinkstock Imagebank ©

אינדיאנה (Indiana) הינה המדינה ה-19 בארצות הברית ונכנסה לאיחוד בשנת 1816. שטחה משתרע על כ-94,321 קמ"ר ואוכלוסיתה מונה כ-6,080,485 תושבים. בירתה הינה אינדיאנפוליס. אינדיאנה ברובה בעלת צביון כפרי ומשופעת באיזורים חקלאיים רבים - ניתן למצא בה חוות רבות ולצידן שדות, כמו כן צפיפות האוכלוסין הינה נמוכה. עיקר כלכלתה של אינדיאנה מתבססת על גידולים חקלאיים. יחד עם זאת, לאינדיאנה גם חלקים עירוניים: איזור צפון-מערב אינדיאנה הוא בעל צביון עירוני צפוף יותר. כמו כן, הכלכלה באיזור זה מתבססת על מתן שירותים ותעשייה. אם הגעתם לאינדיאנה תוכלו לבקר בדיונות החול המפורסמות של האיזור וכמו כן לבדוק את הפסטיבלים הרבים, שהמדינה מציעה לאורך כל השנה כדוגמת פסטיבל ה- West Side Nut Club Fall.

מידע על אינדיאנה לפי נושאים

הכתבות המומלצות על אינדיאנה

תמונה מייצגת עבור הפוסט: אמיש - תרבות יוצאת דופן בארהב

אמיש - תרבות יוצאת דופן בארה"ב

ביקור בכפרי קהילת האמיש הפך לאטרקציה תיירותית במהלך טיול בארה``ב. בני הקהילה שומרים על אורח חיים סגפני ומסורתי, ומתנגדים לסממני המודרניזציה. כפרי האמיש הם ההזדמנות לנסוע בכרכרה רתומה לסוסים, לצפות בעבודת חקלאות הנעשית באמצעות ...

קרא מאוחר יותר
לכל הכתבות על אינדיאנה >>

הטיפים האחרונים על אינדיאנה

הוסף טיפ

מפעל הזכוכית בקוקומו
מפעל הזכוכית בקוקומו (Kokomo Opalescent Glass)

קרא מאוחר יותר

מרכז העיר אינדיאנפוליס

קרא מאוחר יותר

הגעה לאינדיאנפוליס

קרא מאוחר יותר

ביקור ב-Hovey Lake

קרא מאוחר יותר

העיירה Santa Claus באינדיאנה

קרא מאוחר יותר

מוזיאון קהילת האיימיש מנו-הוף בצפון אינדיאנה

קרא מאוחר יותר

עיירת האיימיש Shipshewana בצפון אינדיאנה

קרא מאוחר יותר
לכל הטיפים על אינדיאנה >>

הבלוגים האחרונים על אינדיאנה

הוסף פוסט

לכל הבלוגים על אינדיאנה >>

כרגע אין מי שמחפש שותפים לאינדיאנה.
אבל אולי הם רק מחכים למודעה שלך...

הוסף מודעה

ההרצאות הקרובות על אינדיאנה בחנויות למטייל

22/03 17:00
2018-03-22 17:00:00 2018-03-22 18:30:00 Asia/Jerusalem הרצאה בלמטייל: ארה"ב וקנדה למשפחות בארה"ב ובקנדה ביקרתי כבר שמונה פעמים - חלקן לטיולים ארוכים וחלקן לטיולים קצרים יותר. שתי המדינות הנפלאות האלו נותנות לי תמיד חשק לחזור אליהן, אם בזכות הערים הגדולות שלא עוצרות לרגע, ואם בזכות הפארקים הלאומיים ופארקי השעשועים שאין שניים להם בעולם. ההרצאה תעסוק בעיקר בהכנות לקראת הטיול המיוחד הזה, שמהווה חלום של מטיילים רבים, וכמובן נדבר על כל האטרקציות שבדרך. מרכז למטייל בסינמול - שדרות ההסתדרות 55, קניון סינמול - לשעבר לב המפרץ (קומה שנייה), חיפה, ישראל למטייל contact@lametayel.co.il

ארה"ב וקנדה למשפחות

מרצה: אלעד נעים סניף: מרכז למטייל בסינמול, חיפה

בארה"ב ובקנדה ביקרתי כבר שמונה פעמים - חלקן לטיולים ארוכים וחלקן לטיולים קצרים יותר. שתי המדינות הנפלאות האלו נותנות לי תמיד חשק לחזור אליהן, אם בזכות הערים הגדולות שלא עוצרות לרגע, ואם בזכות הפארקים הלאומיים ופארקי השעשועים שאין שניים להם בעולם. ההרצאה תעסוק בעיקר בהכנות לקראת הטיול המיוחד הזה, שמהווה חלום של מטיילים רבים, וכמובן נדבר על כל האטרקציות שבדרך.

על המרצה בן 35, יועץ תיירות ויועץ עסקי, בעל ניסיון רב בבניית מסלולים וטיולים בהתאמה אישית, ובחזרה ארצה תמיד יודע מהו היעד הבא שבו אבקר. הרומן שלי עם טיולים בעולם החל בתכנון נסיעה משפחתית לארה"ב בגיל 17 עד אחרון הפרטים. במהלך השירות הצבאי יצאתי לחל"ת, וטיילתי באוסטרליה ובניו זילנד, ולאחר הטיול הארוך הראשון היה ברור לי שאצא לטיול נוסף. מאז טיילתי בדרום אמריקה, בארה"ב, בקנדה, באירופה, בקוסטה ריקה ובגוואטמלה. לפניות www.facebook.com/traveladnaim.
לכל ההרצאות הקרובות >>

יעדים נוספים

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×