דלהי עם ילדים

דלהי עם ילדים

כתבות ומדריכים: מה לעשות בדלהי עם ילדים

נחיתה (רכה) בדלהי

נחיתה (רכה) בדלהי

אומרים כי את הודו ניתן לאהוב או לשנוא אך בלתי אפשרי להיות אדישים כלפיה. מי שמתאהב נשבה בקסמה. בכתבה שלפניכם סיפורה של משפחה שהתאהבה עד מעל הראש ומספרת על דברים רבים שהשאירו חותם, מזרח לצד מערב, חדש מול ישן, עוני מחפיר לעומת עושר בלתי נתפס, עולם שלם של ניגודים מוחלטים החי בהרמוניה מדהימה ומופלאה.

רישיקש, הרידוואר ו...החזרה לישראל

רישיקש, הרידוואר ו...החזרה לישראל

רישיקש הדרומית מאד שקטה כי אין בה כלי רכב. לבד מפרות אין תנועה ברחובות והכל פסטורלי. המים בגנגס קרים להחריד ורק לאמיצים אני מציע לטבול. אבל הודים רבים מגיעים ונכנסים לזרם החזק כאשר הם מחזיקים בשלשלאות הברזל לאורך הגדה למנוע היסחפותם...

אבא`לה בוא ללונה-פארק

אבא`לה בוא ללונה-פארק

ברוכים הבאים לדלהי. עיר שוקקת 24-7, חמה, מיוזעת וריחנית וצפופה עד שיגעון. אנשים רבים מגיעים לדלהי וישר מעופפים ממנה ללדאק כדי לחסוך את החום, הלחות והשוק הראשוני, אבל יש שבוחרים להתחיל בדלהי, כדי לקנות בה רכב שאיתו יסעו ברחבי הודו.

קניית רכב בדלהי: משימה בלתי-אפשרית

קניית רכב בדלהי: משימה בלתי-אפשרית

האמינו לי, שכל נהג מונית תל אביבי עם שנות ותק רבות מספור, המיומן בעומסים של רחוב המסגר, אינו מסוגל שלא להחסיר פעימת לב אחת מתוך שלוש לנוכח הוירטואוזיות שהנהג ההודי הממוצע מפגין בכל רגע נתון. בכתבה שלפניכם, החיפוש אחר הרכב לטיול עצמאי בהודו.

גולשים כתבו על דלהי למשפחות

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם