פרנקפורט 2024

פרנקפורט
אירו (EUR) מחשבון המרה גרמנית 230V

פרנקפורט (Frankfurt) נחשבת למנהטן של גרמניה. מלאכת הבנייה לאחר מלחמת העולם השנייה התמקדה יותר בחידוש, מאשר בשחזור - כך שנוצרה עיר בעלת חזית מודרנית מלאה בגורדי שחקים השולטים על קו-הרקיע. לעיר שתי פנים - היא הבירה הכלכלית של גרמניה, אך גם אחד המרכזיים התרבותיים הגדולים ביותר במדינה. כמעט כל האתרים של פרנקפורט מרוכזים בתוך חומות העיר העתיקה, שכיום נהפכו לרצועת פארק צרה היוצרת מעין חצי עיגול. האתרים המרכזיים בעיר הם ה-Römerberg, המרכז ההיסטורי של העיר; קתדרלת St Bartholomäus מהמאה ה-13, שממגדלה נשקף נוף מרהיב של העיר כולה; מוזיאון גתה - הבית בו נולד וגדל המשורר, הסופר והמחזאי הגרמני ועוד מוזיאונים וגלריות.


פרנקפורט שימשה במשך שנים כמרכזה הפיננסי של המדינה ונחשבת כבירה הכלכלית של אירופה. מיקומה המרכזי של העיר אף הפך אותה למרכז תחבורה ראשי ונמל התעופה של פרנקפורט הוא הגדול בגרמניה. בפרנקפורט נולדו גדולי הסופרים של גרמניה כגון יוהאן וולפגנג פון גתה, כמו כן, אנה פרנק נולדה בעיר זו.

שאלות נפוצות על פרנקפורט

האם צריך ביטוח נסיעות לפרנקפורט?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לפרנקפורט

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לפרנקפורט?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם בפרנקפורט, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון בפרנקפורט

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

מלונות ומקומות לינה בפרנקפורט

אטרקציות בפרנקפורט

מדריכים ונותני שירות בפרנקפורט

הזמנת טיסה לפרנקפורט

צילום תמונה ראשית: © עמית פלד