איטקרה

איטקרה

ריאל (BRL) מחשבון המרה פורטוגזית 110/220V

העיירה איטקרה (Itacaré) שבברזיל שוכנת מדרום לסלבדור דה באהיה. היא חייבת את הקסם שלה לחופים המרהיבים שלה ובסביבתה, שמושכים אליהם מטיילים צעירים מכל העולם. לא רק החופים הלבנים, המעוטרים בעצי קוקוס הם הסיבה לכך, אלא הצעידה המיוחדת דרך הג'ונגלים, שחושפים חופים ומפרצים שלווים ויפהפיים.

את החופים מעטרים גם לא מעט גולשים, שבאים לתפוס כאן גלים ולא סתם. אם תשאלו את הגולשים, חלקם יגידו, שהגלים הטובים ביותר נמצאים כאן ואחרים יגידו, שהגלים בחופים האלה רחבים יותר וקל יותר לגלוש בהם. בחודשי הקיץ מתקיימים כאן טורנירים של גלישה. גם קפוארה וכלי נגינה הם חלק בלתי נפרד מהחופים.

את השקיעות היפות כדאי לראות בפונטה דה פארול (Ponta de Farol) בנקודה המשקיפה על המפרץ. מהחופים אפשר לצאת לשייט בסירה או בקנו.

המדרחוב הראשי של העיירה עמוס ברים, מסעדות, מועדונים ומסיבות, המשווים לו אווירה צעירה ותוססת. המטיילים הצעירים נוטים ללון בפוסדות או בהוסטלים פשוטים וזולים. לצידם יש גם סוויטות מפנקות יותר ויקרות יותר.

איך מגיעים לכאן? איטקרה נמצאת במרחק של כ-90 דקות צפונית לאיליהוס (Ilheus) שבחוף בהיא (Bahian). אוטובוסים יוצאים מאיליהוס כל שעה לתחנת האוטובוסים העירונית באיטקרה, ממנה תוכלו להגיע במונית להוסטל או לפוסדה שלכם.

טיסות מסלבדור לאיליהוס אורכות חצי שעה. נסיעה באוטובוס מסלבדור זולה יותר, אך אורכת כשמונה שעות.

הזמנת טיסה לאיטקרה

צילום תמונה ראשית: Depositphoto/Junot

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם