סינגפור סיטי

סינגפור סיטי

דולר סינגפורי (SGD) מחשבון המרה מנדרינית, אנגלית, מלזית, טאמילית 230V

שלא כמו ערים אחרות באסיה, שמאופיינות בפקקים בלתי נגמרים וזיהום אוויר חמור, הרי שסינגפור סיטי (Singapore City) היא אחת הערים הנעימות ביותר ביבשת. סינגפור סיטי משופעת גנים ופארקים, המציעים למבקרים תמונות נוף צבעוניות מדהימות – שפע מיני צמחיה, פרחים ופסלים, שלא ניתן לראות בשום מקום אחר. במערב סינגפור סיטי נמצאים הגנים הבוטניים, שבהם חיות שונות וסוגי צמחייה רבים. צפון-מערבית משם, בשמורת הטבע Bukit Timha, גדלים צמחים טרופים משגעים ומכאן ניתן לעלות בשביל מיוחד עד לגבעה הגבוהה ביותר בסינגפור.

פארק "המצודה השמורה" שימש מצודתם של מלכי שושלת Malay. במרוצת השנים נהרסה המצודה, אך שרידים ממנה נותרו עד היום. פארק "רפואת הנמר" (Haw par villa) הוא גן מיתולוגי יפהפה, שפסליו חושפים אומנות ואמונות טפלות סיניות. הגנים היפנים והסינים נמצאים ממערב למרכז העיר. השניים מחוברים על ידי גשר ומהווים דוגמה מצוינת לאדריכלות נוף מיוחדת במינה עם מגוון עצום של פרחים ועצים.

בכל הנוגע לגסטרונמיה, סינפור סיטי מציעה שפע של מטבחים, שמאפיינים את אוכלוסייתה המגוונת של המדינה וחיי הלילה שלה כוללים ברים מעוצבים ואפשרויות רבות לקריוקי, החביב על המקומיים. ב-Orchard Road המפורסם ניצב מגוון עצום של חנויות, שישאירו ארנקים חרוכים.

הזמנת מלון בסינגפור סיטי

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

הזמנת טיסה לסינגפור סיטי

צילום תמונה ראשית: Dollarphotoclub

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם