גאסיטורס מדגסקר ”החוויה שלנו עם גאסיטורס ובלאזה“

תמונת הפרופיל של tsuriely
tsuriely

קראתי ב"למטייל" על גאסיטורס ועל מנהלה בלאזה דברים חיוביים ומשבחים ולכן התקשרנו איתו לתכנון טיול בן 18 יום. בעקבות המו"מ על התוכנית קבלנו מסמך שהתברר כלא מדויק וחסר פרטים. והנה הטענות והאזהרות שאנו מורישים לבאים אחרינו:

הוא הבטיח לנו שהוא יהיה המדריך שלנו ובשדה מצאנו מדריך ללא ידע באנגלית ברמה שדרשנו. בדרך מהשדה למלון הוא לא ידע לתת תשובות בסיסיות כמו כמה תושבים חיים בבירה ובמדינה.

במלון מצאנו את בלאזה שהציע לנו להחליף כסף (יורו ל-אריארי) וגם הבטיח שאם נצטרך להחליף חזרה הוא ידאג להמיר לנו את המטבע ליורו באותו שער בו מכר לנו. בסוף הטיול נשארנו עם 400 אלף אריארי והוא הודיע לנו שהוא לא יכול להגיע ושנמיר בעצמנו בשדה התעופה.

3 מתוך כ-10 המלונות בהן שהינו לא היו 4-5 כוכבים כמובטח אלא ברמה של הוסטל. זה היה בעיקר בערים גדולות בהן מחירי המלונות גבוהים.

ביום הראשון, למחרת הגעתנו, המדריך החדש והנהג שאמורים היו להגיע ב-8 לא הגיעו. התקשרתי אליו והוא סיפר לי על הפקקים בטאנה. אמרתי לו שאם יש פקקים שיקומו יותר מוקדם. הוא טרק את הטלפון בפני. ניסיונות להשיג אותו לא צלחו. המדריך והנהג הגיעו ב-8:45.

במהלך הטיול היה אירוע אחד במסגרתו איבדנו אפשרות לבקר בקניון באמצעות שייט בקאנו, בגלל חוסר רצון של בלאזה, שאליו התקשר המדריך כדי לפתור את הבעיה. הוא פשוט לא רצה להתאמץ.

רק הודות למדריך ולנהג שאתם יצרנו קשרי ידידות הצלחנו להתגבר על הפשלות והטעויות של מר בלאזה והצלחנו להפיק טיול מהנה וחווייתי.

לכל המידע על אנטאננריבו (טאנה) מדגסקר
שמור לעצמי