ארושה

תמונה של טנזניה
© רתם סוננברג
 • שילינג טנזני (TZS)
 • 230V
 • סהווילית, אנגלית
02 43 : 15
יום ד', יולי 26
בעיקר מעונן
23°
13° / 23°
 • 23°/14°מחר
 • 21°/13°ו'
 • 21°/13°ש'
 • 22°/13°א'

ארושה (Arusha) נחשבת לבירת התיירות של טנזניה , בזכות היותה העיר הקרובה ביותר לאזורי הספארי של צפון המדינה. ואכן, די בטיול רגלי בעיר ארושה, כדי לקבל המון הצעות בתחום זה. עם זאת, כדאי לנסות להקדיש לעיר מעט זמן בזכות עצמה: השוק הגדול של העיר ושוק האומנויות של בני שבט המסאי בהחלט שווים ביקור, והמתעניינים בהיסטוריה אפריקאית ימצאו עיניין גם בבית הדין הבינלאומי לרצח העם ברואנדה שנמצא בה. ארושה גם מרכזת מספר מוסדות תרבות, מוזיאונים קטנים ומסעדות טובות.

מידע על ארושה לפי נושאים

הכתבות המומלצות על ארושה

תמונה מייצגת עבור הפוסט: טנזניה - מבט מבפנים

טנזניה - מבט מבפנים

טנזניה הופכת לאחד היעדים הפופלאריים למטיילים ישראלים. אחרי חודש במדינה, גיל מתאר את ההתמודדות עם כמה מדברים המרכיבים את החוויה בה - האוכל, השפה, וחווית ``האדם הלבן``.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: אין מים, אבל פלייסטיישן יש

אין מים, אבל פלייסטיישן יש

החיים באפריקה לא תמיד נראים למבקר כהגיוניים. איך זה למשל, שיש בית עם מכשיר פלייסטיישן מתקדם, אבל אין בו מים זורמים? גיל מגיע לארושה בצפון טנזניה, ואחרי ההלם הראשוני, מתאר את החיים במקום, בו הוא עתיד להתנדב מעכשיו.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: התחלה חדשה ב-LOHADA

התחלה חדשה ב-LOHADA

התנדבות מייצרת שגרה עבור התמתנדבים, וכשזו משתנה, שו לפעמים חוויה לא פשוטה. גיל מחליף ארגון התנדבות, ועובר לצד השני של ארושה. שם נראה שכמה דברים שונים מאד, אבל החוויות האפריקניות לא מפסיקות להופיע.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: שגרה משתלטת ונשברת

שגרה משתלטת ונשברת

אחד הדברים החשובים ביותר למתנדבים הוא היכולת ליזום עבודה בעצמו. גיל מספר איך בונים אתר אינטרנט במקום בלי חשמל, וגם על חגיגות חנוכה וחתונה טנזנית אחת. ובסוף יש גם המלצה על סיורי שבטים בצפון טנזניה.

קרא מאוחר יותר
לכל הכתבות על ארושה >>

הטיפים האחרונים על ארושה

הוסף טיפ

מקום לינה מומלץ בארושה - הבית הלבן של טנזניה
הבית הלבן של טנזניה (The White House of Tanzania)

קרא מאוחר יותר

חברה מומלצת לספארי בטנזאניה
חברת ווניאמה אפריקן ספארי (Wanyama African Safari Company )

קרא מאוחר יותר

Zohar African safaris - חברת ספארי ומדריך מעולים!
זוהר ספארי (Zohar African safaris)

קרא מאוחר יותר

נהג מנוסה ואדיב לטיול ספרי בטנזניה
אלכסנדר משייה (ALEXANDER )

קרא מאוחר יותר

ספארי והתנדבות בטנזניה
דונק ספארי - דומיניק מיאגי ("Donak safaris" - Dominik meagie)

קרא מאוחר יותר

חברת ספארי שנותנת את הנשמה
אולטומורה טורס וספאריז (Oltumure Tours And Safaris)

קרא מאוחר יותר

אלכסנדר משייה מומלץ ביותר לטיול ספארי מדהים!
אלכסנדר משייה - מארגן טיולי ספארי (Alexander Macheya)

קרא מאוחר יותר

מדריך אמין ומשקיען לשבוע ספארי בטנזניה
המדריך ג'וזף בומי (Joseph Bumi )

קרא מאוחר יותר

סיור בכפרים מסאיים באזור ארושה
מסלול חד יומי בארושה

קרא מאוחר יותר

השוק המסאי בארושה - תיאום ציפיות
השוק המסאי בטנזניה (Maasai Market Curios and Crafts Tanzania)

קרא מאוחר יותר
לכל הטיפים על ארושה >>

הבלוגים האחרונים על ארושה

הוסף פוסט

24/04/2017 4
נסיעת שטח בסוואנות פרועות, היכרות צמודה עם אריות, צ'יטות, זברות ופילים, לינה תחת שמים זרועי כוכבים ותחושה של ביקור על הסט של מלך האריות. טיול ספארי באפריקה הוא מסע בלתי נשכח אל המרחבים הפתוח...
קרא מאוחר יותר
18/04/2016 2
איך הכל התחיל זכיתי להיות בר מזל, ויצא לי לטייל הרבה באופן יחסי. הטיולים שלי התרכזו באופן בלעדי בצפון אמריקה ובאירופה. תמיד במדינות מפותחות, תמיד ביעדים, שנראו לי דומים מבחינת אורח החיים ורמ...
קרא מאוחר יותר
לכל הבלוגים על ארושה >>

מודעות מחפשים שותפים אחרונות לארושה

הוסף מודעה

לכל המודעות לארושה >>

ההרצאות הקרובות על ארושה בחנויות למטייל

14/08 18:00
2017-08-14 18:00:00 2017-08-14 19:30:00 Asia/Jerusalem הרצאה בלמטייל: אפריקה אפריקה... היבשת המסתורית, הפראית, והעשירה. חלומו של כל ילד, והגיע הזמן להגשים. בהרצאה ננפץ את הסטיגמות ונעמיד את החששות במקומם, נדבר על מקומות נבחרים שלא כדאי להחמיץ, על מסלולים ועונות, נעזור להנגיש את היבשת למטייל הישראלי – בין אם לטיול קצר או ארוך, נדבר על הכנות חשובות, ונוודא שתנצלו את החוויה שלכם במלואה מבלי לחשוש. ההרצאה תתמקד במדינות שבין אתיופיה לדרום אפריקה והיא מוכוונת למתעניינים מכל גיל,... לפירוט המלא: http://www.lametayel.co.il/he/lectures/0-0/#8281 מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר - רחוב דיזינגוף 50, דיזנגוף סנטר (בניין A, קומה שלישית) תל אביב למטייל contact@lametayel.co.il

אפריקה

מרצה: אביאל אסטנובסקי סניף: מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר, תל אביב

אפריקה... היבשת המסתורית, הפראית, והעשירה. חלומו של כל ילד, והגיע הזמן להגשים. בהרצאה ננפץ את הסטיגמות ונעמיד את החששות במקומם, נדבר על מקומות נבחרים שלא כדאי להחמיץ, על מסלולים ועונות, נעזור להנגיש את היבשת למטייל הישראלי – בין אם לטיול קצר או ארוך, נדבר על הכנות חשובות, ונוודא שתנצלו את החוויה שלכם במלואה מבלי לחשוש. ההרצאה תתמקד במדינות שבין אתיופיה לדרום אפריקה והיא מוכוונת למתעניינים מכל גיל, עם דגש על תרמילאים אך לא רק.

קרא עוד...
על המרצה אביאל, סטודנט לתואר ראשון בלימודי איראן ובמדעי הרוח. מאמן טניס ובעבר גם מחבר במדריך התרמילאים "עפתי". לאחר הצבא טסתי לאפריקה וטיילתי באתיופיה, קניה, אוגנדה, רואנדה, טנזניה וזנזיבר, מלאווי, זמביה, בוטסואנה, נמיביה ודרום אפריקה. בהמשך חזרתי למזרח אפריקה למספר חודשים ועבדתי בתחום המאבק בפשעי סביבה.
21/08 18:00
2017-08-21 18:00:00 2017-08-21 19:30:00 Asia/Jerusalem הרצאה בלמטייל: מאתיופיה לדרום אפריקה באוטובוס בהרצאתי אספר על חוויותינו, של אשתי ושלי, מהטיול במדינות אתיופיה, אוגנדה, טנזניה - זנזיבר, מלאווי, זמביה, בוטסואנה ודרום אפריקה. אתאר את האטרקציות השונות, טיולי ספארי, מאכלים ומנהגים וחיי הכפר. בנוסף, אשתף כיצד התמודדנו עם הפרטים טכניים אשר הופכים טיול לחוויה מיוחדת (איפה ישנים? איך מתניידים? כמה עולה?). לבסוף אתן טיפים כיצד להתכונן לטיול כזה וכמובן אענה על שאלות. מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר - רחוב דיזינגוף 50, דיזנגוף סנטר (בניין A, קומה שלישית) תל אביב למטייל contact@lametayel.co.il

מאתיופיה לדרום אפריקה באוטובוס

מרצה: עופרי יצחקי סניף: מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר, תל אביב

בהרצאתי אספר על חוויותינו, של אשתי ושלי, מהטיול במדינות אתיופיה, אוגנדה, טנזניה - זנזיבר, מלאווי, זמביה, בוטסואנה ודרום אפריקה. אתאר את האטרקציות השונות, טיולי ספארי, מאכלים ומנהגים וחיי הכפר. בנוסף, אשתף כיצד התמודדנו עם הפרטים טכניים אשר הופכים טיול לחוויה מיוחדת (איפה ישנים? איך מתניידים? כמה עולה?). לבסוף אתן טיפים כיצד להתכונן לטיול כזה וכמובן אענה על שאלות.

על המרצה עופרי יצחקי, עו"ד וכלכלן, לאחר שירות צבאי כקצין בקבע והתמחות במשפטים, נסעתי עם אשתי לירח דבש באפריקה, שמונה חודשים. כיום מתגורר בירושלים, עוסק בהדרכת בני נוער, העצמה דרך התנדבות ויזמות חברתית, הפקת וניהול אירועים, וייעוץ והכוונת אנשים לקראת הטיול של חייהם. חוץ מהטיול באפריקה, טיילתי במדינות רבות באירופה, ארצות הברית ובמזרח.
לכל ההרצאות הקרובות >>
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×
  הפעלת נגישות