ג'נבה

 • פרנק שוויצרי (CHF)
 • 230V
 • גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש
48 41 : 15
יום א', פבר' 1
סערת שלגים
-2° / 2°
 • 2°/-8°מחר
 • 2°/-6°ג'
 • 1°/-4°ד'
 • -1°/-4°ה'

ז'נבה (Geneva) היא אחת הערים היוקרתיות בשוויץ ובעולם כולו. העיר היא סמל לחיים היפים והטובים ואפשר למצוא בה פינות חמד יפהפיות בדמות גנים פורחים, בתים ציוריים, סמטאות יפות וכמובן מזרקת הענק באגם ז'נבה, ולצידו נמצא שעון הפרחים המפורסם של העיר. העיר היא מרכז קוסמופוליטי בה שוכן מטה האו"ם, אחת הסיבות להיותה עיר מתויירת ופופולארית בקרב מבקרים רבים והיא נודעה כעיר המסמלת ניטרליות.

מידע על ג'נבה לפי נושאים

הכתבות המומלצות על ג''נבה

תמונת קאבר של - חיי לילה בז'נבה

חיי לילה בז'נבה

ביחס לגודלה, חיי הלילה של ז`נבה די מרשימים. הברים תוססים, רחבות הריקודים מלאות באנרגיה והלילות ארוכים (אבל לא כמו בתל-אביב). האוכלוסיה הבינלאומית של העיר מצליחה לשמור על זרם קבוע של אמנים מרחבי העולם, כך שאין סיכוי שלא תמצאו ...

תמונת קאבר של - מסעדות בז'נבה

מסעדות בז'נבה

בז`נבה קיימות יותר מסעדות על כל תושב מאשר בניו-יורק והשפים במקום מתמחים כמעט בכל מטבח אפשרי. ולכן בביקורכם בה, תוכלו למצוא מסעדות רבות, מגוונות המגישות מזון איכותי ומומלץ.

תמונת קאבר של - קניות בז'נבה

קניות בז'נבה

חנויות רבות בז`נבה היקרה מיועדות לעשירים שבינינו. המרכז היוקרתי ביותר הוא Rue du Rhône עם רצועה ארוכה של חנויות מותגים כמו גוצ`י וולנטינו. בלוק אחד משם, קצת לפני הכניסה לעיר העתיקה, נמצא אזור הקניות הפח...

תמונת קאבר של - מידע כללי על ז'נבה

מידע כללי על ז'נבה

מחוז ז`נבה הוא האזור הקטן ביותר בשוויץ, והוא ממוקם בפינה הדרום-מערבית של המדינה. כשחושבים על שוויץ, עולה מייד ז`נבה לראש. זוהי אחת הערים המוכרות והמתוירות ביותר בשוויץ.

תמונת קאבר של - מסלול מז`נבה לבאזל

מסלול מז`נבה לבאזל

מסלול בן שמונה ימים בשוויץ בו נבקר ביומיים הראשונים בז`נבה. לאחר מכן נמשיך לעיירות Coppet, ו-Nyon. הביקור בעיר לוזאן יתמקד בעיר העתיקה. בהמשך נגיע לנוישאטל, La Chaux de Fonds, לביאל ולבאזל.

תמונת קאבר של - טיול באיזור אנגדין, שוויץ

טיול באיזור אנגדין, שוויץ

אנגדין הוא עמק ארוך הנמצא בקנטון בדרום מזרח שוויץ. הנה מסלול בן 11 יום העובר בפינות היפות של האזור - מתחילים בציריך ומסיימים בסנט מוריץ.

תמונת קאבר של - מסע אופניים בשוויץ

מסע אופניים בשוויץ

שוויץ היא מדינה אידיאלית לטיול אופניים. המסלולים יפים ובטוחים ומובילים מכל מקום במדינה לכל מקום אחר. הדרכים עוברות לאורך נהרות ואגמים, פסגות מושלגות ועמקים מרהיבים. הנה מסלול רכיבה בן 14 יום בשוויץ, העובר בין הפינות היפות במד...

תמונת קאבר של - פארקים וגנים בז'נבה

פארקים וגנים בז'נבה

למרות היותה עיר מרכזית, ז`נבה קרובה מאוד לטבע המפואר ורחב הידיים של שוויץ, וגם בשטחה היא מאכלסת מספר גנים ופארקים מוריקים ונעימים. הנה מספר סיבות מדוע זכתה העיר לכינוי ``עיר הפארקים``.

לכל הכתבות על ג''נבה >>
סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר