על למטייל

מערכת אתר למטייל
|

קבוצת חברות "למטייל" הינה קבוצה המונה 8 חברות, המתמחות בעיסוק בתחומים שונים של עולם הנסיעות והטיולים. בקבוצת למטייל מאמינים כי "אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים!" - טיול הוא הזדמנות להיפתח לעולמות חדשים ויפים, להכיר, לחוות, לראות וליהנות! 

דיגיטלי – על אתרי האינטרנט של למטייל

בשנת 1999 הוקם אתר האינטרנט של למטייל, שהפך בשנים האחרונות לאתר האינטרנט המוביל בתחום הטיולים והציוד ולמקור מידע מקיף בתחום. בכל יום גולשים באתרי למטייל בין 70 ל-100 אלף איש! האתר התרחב במהלך השנים וכיום מכיל מעל ל-400,000 עמודי מידע, בו כתבות מגזין ויעדים מאת מערכת האתר וכותבים מקצועיים, תוכן גולשים באחד מהמדורים המפורסמים והגדולים – "1001 טיפים", שאליו נוספים מאות טיפים חדשים מידי יום במגוון תחומי הטיולים השונים. כמו כן, באתר תמצאו את מערכת הפורומים התוססת של למטייל, המנוהלת על ידי אנשי מקצוע ומומחים בתחומי הפורומים השונים. בנוסף, באתר למטייל תמצאו מדור בלוגים פופולרי, המאפשר לגולשים לתעד ולפרסם את יומני הטיולים האישיים שלהם ולחלוק את הידע הקיים ברשותם, עם שאר קהילת המטיילים.

המשפחה המטיילת. צילום: יעל כפירהמשפחה המטיילת. צילום: יעל כפיראתר למטייל הראשי פיתח סביבו מספר אתרי נישה ממוקדים:
 • טיולי - אתר למטייל בישראל. האתר המוביל בתחומו, מכיל את כל ההמלצות על אטרקציות וטיולים בארץ, מפות אינטראקטיביות, דיווחי פריחה ועוד. האתר מפעיל אפליקציה פופולרית לאייפון ואנדרואיד, הטובה ביותר לטיולים בארץ.
 • עפתי! - אתר מיוחד לתרמילאים, בו כל המידע החשוב ביותר לקהל זה, מרוכז בצורה נגישה, קלה ותמציתית.
 • משפחות - אתר המותאם כולו לצורכיהן של המשפחות המטיילות וכולל המלצות שימושיות על יעדי החופשה האהובים על המשפחות בחו"ל.
 • למטייל ביזנס - אתר המותאם לאנשי עסקים, בו הם יכולים לקבל מידע והמלצות איתן יוכלו להוציא יותר מנסיעת העסקים שלהם - האתר הוקם בשיתוף פעולה עם בית ההשקעות IBI והאתר כלכליסט.
 • למטייל שלג – האתר המרכזי בישראל לחובבי הסקי והסנובורד. מאפשר קבלת מידע על אתרי הסקי בחו"ל, מזג האוויר, סקירות אנשי מקצוע ועוד.

מסחר אלקטרוני בתחום התיירות:
למטייל מרקט – מנוע השוואת שירותי התיירות החזק בישראל: טיסות, מלונות וטיולים מאורגנים. מציע לגולשים מערכות ומנועי השוואה משוכללים לאיתור והזמנת העסקאות הטובות ביותר:
• הזמנת בתי מלון בחו"ל – סורקת את 104 אתרי ההזמנות הקיימים בחו"ל.
• הזמנת טיסות לחו"ל ובחו"ל – מקבצת את הצעות מחיר של הספקים המובילים.
• הזמנת טיול מאורגן – מנוע לאיתור הטיול המאורגן על פי מאפיינים שונים שתבחר.
• הזמנת ביטוח נסיעות – הצעת המחיר הטובה ביותר.
 • הזמנת כרטיסים למופעים בחו"ל.

מספר נתונים חשובים

• למעלה מ-1,000 הודעות חדשות נכתבות במערכת הפורומים באתר מדי יום!
 • מעל ל-200,000 איש מקבלים מדי שבוע את אחד מהניוזלטרים של למטייל.
• מדי יום נוספים מאות טיפים חדשים למערכת הטיפים שלנו באתר.
• פילוח הגילאים של הגולשים באתר :
12.5% מהגולשים באתר הם בגילאי 18-22
14.5% מהגולשים באתר הם בגילאי 23-27
32% מהגולשים באתר הם בגילאי 28-40
13.5% מהגולשים באתר הם בגילאי 41-50
 14% מהגולשים באתר הם בני למעלה מ-70

קמעונאות - רשת החנויות של למטייל

רשת מרכזי וחנויות למטייל מונה כיום 26 סניפים בכל רחבי הארץ. הרשת מנוהלת ומופעלת על ידי מטיילים מנוסים ומקצועיים ומיועדת לקהל המטיילים והתרמילאים מכל הסוגים. בחנויות ניתן למצוא שפע של ציוד טיולים ממיטב היצרנים: תרמילים ומזוודות, אופנת טיולים, הנעלה, ציוד מקיף לקמפינג וטיולים, ספרים, מפות, ביגוד מטיילים חכם, ציוד סקי וספורט חורף ועוד. על המדפים במרכזי למטייל ניתן למצוא שלל מוצרים של WILDCAT - מותג הבית של למטייל, מגוון גדול של מוצרים ביבוא מיוחד לצד מגוון מותגים בין לאומיים נחשקים (נורת' פייס, מרמוט ועוד). לרשימת סניפי למטייל >> 

 כמעט בכל סניפיה המרכזיים של הרשת מתקיימות הרצאות למטיילים. ההרצאות פתוחות לציבור בחינם וללא הרשמה מראש, לכל מי שמעוניין לנסוע ליעד ומעבירים אותן מטיילים מנוסים המתמחים ביעדים ספציפיים. התעדכנו במערכת ההרצאות >>

אחד ממרכזי למטיילאחד ממרכזי למטייל

ביטוח הנסיעות של למטייל

מזה כעשרים שנים, עם מעל למיליון פוליסות, "למטייל - סוכנות לביטוח" פועלת ומתמחה במתן שירותי ביטוח נסיעות לחו"ל, מסוגים שונים, כולל פוליסות מיוחדות. את פוליסות הביטוח של למטייל ניתן לרכוש באמצעות עמדות ייעודיות, המוצבות בכל סניפי הרשת וכן באמצעות אתר האינטרנט הייעודי ואתרי למטייל.

קהילה - למטייל ברשתות החברתיות

קבוצת למטייל מקפידה להיות מעודכנת בידע וכן בתחום האינטרנט. הקבוצה מפעילה בהצלחה רבה את עמוד הפייסבוק של הרשת ואת עמוד הפייסבוק של טיולי, אתר למטייל בישראל. בעמוד הפייסבוק של למטייל – נכון לספטמבר יש למעלה מ-122,000 עוקבים ובעמוד הפייסבוק של טיולי למעלה מ-81,000!

 תמונות ו-וידאו - אם תצטרפו לאינסטגרם שלנו, תוכלו לשטוף את העיניים בתמונות מרהיבות מכל העולם, שמעלים החברים. בערוץ היוטיוב שלנו תוכלו לצפות בסרטונים נהדרים על טיולים שמעלה מערכת האתר.

מעורבות ותרומה לקהילה

למטייל מקפידה להיות פעילה בפרויקטים הקשורים לתרומה לקהילה ושיפור התדמית של הישראלי בחו"ל. למטייל הינה המקימה והתומכת הכספית העיקרית של עמותת "שגרירים של רצון טוב", העוסקת בשיפור תדמיתו של התייר הישראלי בחו"ל. פעילות "תרמילאים ותורמים" היתה שיתוף פעולה של קבוצת למטייל משרד החוץ ואירגון "לתת". פעילות זו עודדה תרמילאים להתנדב ולסייע לאוכלוסיות חלשות בעולם. פרויקט "תן" הינו שיתוף פעולה של למטייל והסוכנות היהודית, המאפשר שילוב של מטיילים ישראלים בהתנדבות במקומות שונים בעולם.

מדברים וכותבים עלינו

אלפי כתבות ואזכורים בכל אמצעי המדיה השונים סיפרו ומספרים את "סיפור למטייל" במשך השנים.
 "פורבס", אחד מהעיתונים הכלכליים החשובים בעולם, שמשרדיו ממוקמים בשדרה החמישית בניו יורק, הוציא בחודש דצמבר 2013 סקירה גדולה ומעמיקה על "תופעת" התרמילאות הישראלית. הכתב הסינגפורי (שלא ביקר בישראל מעולם) היושב בניו יורק, ערך במשך תקופה ארוכה ראיונות עומק עם כל הנוגעים בתחום והוציא תחת ידיו סקירה ניטרלית, מרשימה בהיקפה ומתייחסת בצורה מרשימה לתופעה הייחודית. פרק שלם בסקירה מוקדש ל"למטייל" ועל מעמדה בשוק. לקריאת הכתבה באתר פורבס.

למטייל היא רשת ציוד הטיולים שהוזכרה הכי הרבה בסרטים וספרים ישראלים:
• החל משנת 84' פרסם העיתונאי עלי מוהר, טור בשם "בדרך לטואיצ'י". בספר שיצא בעקבות הטור, מספר מוהר על חוויית הביקור בחנות למטייל בדיזינגוף סנטר בת"א.
• מאיר שלו מזכיר בספרו "יונה ונער", הרצאה בתחום הטיולים ששמע באותה החנות.
• בסדרת הטלוויזיה "עד החתונה", אחד מגיבורי הסדרה מחליט לצאת לטיול בהודו, והצעד הראשון שהוא עושה זה ללכת להרצאה בחנות למטייל בדיזינגוף סנטר.
 • בספרו של אשכול נבו "נוילנד" מספר הגיבור על הביקור בהרצאות בסניפי למטייל, כחלק מתהליך ההתבגרות שעובר דור הצעירים הישראלי, מיד עם שיחרורו מצה"ל ולפי יציאתו לטיול של אחרי הצבא.

כתבות נוספות עבורך

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי