הזוכים בתחרויות למטייל

איתמר ב
|

בחודשים האחרונים השיק אתר למטייל מספר תחרויות נהדרות עבור גולשי האתר עם פרסים יקרי ערך:

תחרות הצילום "אירלנד בעיניים ישראליות"

במהלך חודש ינואר 2010 התקיימה תחרות צילום, בה הוזמנו גולשים, אשר טיילו באירלנד, לשלוח את תמונותיהם מן הטיול ולהתמודד בשתי קטגוריות: צילומי טבע ונוף וצילומים אורבניים. התמונה הזוכה בכל קטגוריה זיכתה את את הצלמים בפרס חלומי: טיסה לדבלין, רכב שכור לשבוע באירלנד ומצלמה מקצועית של חברת Olympus. כ-400 תמונות השתתפו בתחרות, מתוכן נבחרו שתי התמונות הזוכות - במקום הראשון בקטגוריית צילומים אורבניים זכתה תמונתו של גלעד מיכאל ואילו גל גרוס צילמה את התמונה שזכתה בקטגוריית טבע ונוף. עשרים התמונות הנבחרות, שעלו לגמר התחרות, הוצגו בתערוכה מיוחדת בדיזינגוף סנטר בתל אביב, שנפתחה במעמד מנכ"ל למטייל יובל לימון ובריפן או'ריילי, שגריר אירלנד בישראל.

המקום הראשון בצילומי טבע ונוף. צילום: גל גרוס. המקום הראשון בצילומים אורבניים. צילום: גלעד מיכאלמימין לשמאל: גלעד מיכאל, מנכשגריר אירלנד בריפן או'ריילי (מימין) ומנכ

רוצים לראות עוד מהנופים והמראות היפים של אירלנד? היכנסו לגלריית התמונות מן התחרות: צילומים אורבניים וצילומי טבע ונוף.

לתחילת העמוד

תחרות קרנבל המסיכות של לוצרן

קרנבל המסכות המקסים של לוצרן שבשוויץ, הוא אירוע מפורסם מאוד ברחבי אירופה. החגיגות נמשכות שלושה ימים, במהלכם מתמלאת העיר בקצב ובבליינים צעירים, הלובשים תחפושות מצחיקות. האירועים מגיעים לשיאם בקרנבל הגדול, בו צועדים מחופשים אלפי אנשים, על פי מסורת ארוכת שנים. בחודש פברואר 2010 קיימנו באתר למטייל שיתוף פעולה עם חברת הטיולים Swiss1, במסגרתו הוכרזה תחרות מסיכות צבעונית - גולשי למטייל הוזמנו לשלוח תמונות של מסיכות שיצרו, כיד הדמיון, אל קבוצת למטייל בפייסבוק. את המסיכה המנצחת יצרה יערה זקס שתטוס בזוג לבילוי בקרנבל המסיכות הנפלא של לוצרן - בחינם!

הנה המסיכה הזוכה (ראשונה מימין למעלה) ומסיכות נפלאות נוספות:

המסיכה הזוכה של יערה זקס גם ילדי הגן רוצים לקרנבל!מטוס שוויצרי ומטיילים, של אלעזר נעמן חיידק וחיידקית הטיולים של למטייל - נשואים טריים! אלמוג פרטובי

כל אלו ועוד מסיכות נפלאות שהשתתפו בתחרות - בקבוצת למטייל בפייסבוק!

לתחילת העמוד

משחק המחבואים של חיידק הטיולים

חיידק הטיולים חבוי בכולנו, הוא נמצא בכל מקום בו אנו מרגישים את החופש מסביבנו, בכל מקום בו כיף לטייל והוא גם החיידק בו קבוצת למטייל כולה שמחה להידבק בו. בסוף 2009 השקנו בפייסבוק את משחק המחבואים של חיידק הטיולים. מטרת המשחק היתה לסמן את חיידק הטיולים, בכמה שיותר תמונות, על ידי תיוג תחושת החופש בכל תמונת טיול, טבע, נוף וכדומה בארץ ובעולם, באמצעות דמות החיידק. הפרס בתחרות היה ענקי: טיסת חינם לאיטליה ו-500$ לבזבוזים! אנו הגדלנו לעשות והענקנו את הפרס, לא רק למקום הראשון, אלא גם למקום השני! במקום הראשון זכתה סתיו תיאודור (מימין) ובמקום השני דניס אזנקוט.

סתיו תיאודור ומנכדניס אזנקוט ומנהל התוכן של אתר למטייל איציק מזרחי

הזוכים במקומות החמישי עד העשירי זכו גם הם, כל אחד, בפרסים יפים: 500 ש"ח בתלושי קניה לרשת חנויות "למטייל"!

וזה לא הכל! בחודשים האחרונים השקנו משחק חידות יומי מתוך אתר הסקי של למטייל, תחרות במערכת הטיפים של האתר ועוד, עם פרסים בשווי אלפי שקלים!

לתחילת העמוד

חזרתם מסקי? עכשיו ההזדמנות שלכם לזכות בחופשת סקי חינם באיטליה!

אתר למטייל לא נח לרגע ומזמין כעת את הגולשים לתחרות באתר הסקי ski.lametayel.co.il. אם חזרתם עכשיו מסקי, ספרו לנו איך היה לכם ותנו המלצות. הפרס לכותב הדיווח הטוב ביותר: חופשת סקי "הכל כלול" באתר Passo Tonale! מתנת חברת SkiDeal. גם המקומות שני-רביעי יזכו בפרסים שווים - תלושי קניה לרשת חנויות למטייל. כמו כן, כל דיווח שיתפרסם באתר, יזכה את הכותב בבונוס של נקודות בתוכנית הנקודות והמתנות של למטייל. כל הפרטים כאן!

בהצלחה ולהתראות בתחרויות הבאות של למטייל!

לתחילת העמוד

דילים לחופשה המושלמת

כתבות נוספות עבורך

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע