אלזס 2024

אלזס
אירו (EUR) מחשבון המרה צרפתית 230V

החלק המזרחי של צרפת מורכב משני חבלים היסטוריים, חבל אלזס (Alsace) וחבל לוריין, הכוללים בתוכם את אזור Vosges, אזור Meurthe et Moseelle, אזור Meuse, אזור Moselle, אזור Bas Rhin, אזור Haut Rhin ואזור Belfort. במשך למעלה מאלף שנים היו אזורים אלו שדה-קרב עקוב דמים, שידע סכסוכים בתקופת ימי הביניים וכמה מהקרבות הקשים ביותר של שתי מלחמות העולם, הנובעים כמובן ממיקומם של האזורים על הגבול עם גרמניה. תושבי חבל אלזס פיתחו להם ערים אוטונומיות למחצה במהלך השנים, עוד לפני שנכללו בתוך צרפת עצמה, כך שכיום ניתן למצוא שם אזורים מסודרים ונקיים בסגנון גרמני למדי. השילוב בין שתי התרבויות בולט במיוחד בערים היין הקטנות המפוזרות באזור ויוצרות את דרך היין המפורסמת Route du Vin.

לאורך השנים, נבנו כאן ארמונות וטירות רבים וכיום, אלזס ידועה באתרים הללו ובכל עיר יש לפחות מבצר אחד לביקור, נוסף על שרידים של טירות היסטוריות. אלזס ידועה גם בתחום התיירות הירוקה שלה, ברכס הרי ווז'. יש מגוון של פעילויות מים, שייט בסירות, רפטינג ועוד, לצד רכיבה על סוסים, אופניים, מסלולי הליכה, המתאימים לכל גיל. כמעט בכל עונה שתבחרו לבקר באלזס, תוכלו לחגוג באחד מהאירועים המקומיים, פסטיבלים ושווקים.

שאלות נפוצות על אלזס

האם צריך ביטוח נסיעות לאלזס?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לאלזס

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לאלזס?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם באלזס, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון באלזס

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

מלונות ומקומות לינה באלזס

אטרקציות באלזס

הזמנת טיסה לאלזס

צילום תמונה ראשית: © איתמר ברק