איי הבאהמאס 2024

איי הבאהמאס
דולר בהמייאני (BSD) אנגלית 120V

איי הבאהמאס הם קבוצת איים גדולה המורכבת מ- 700 איים, הנמצאת באוקיינוס האטלנטי, מזרחית למדינת ארה"ב וצפונית למדינת קובה, ובירתה היא העיר נסאו (Nassau). למרות שהאיזור היה מאוכלס קודם לכן, ההתיישבות הראשונה הידועה היא של אנשי הים הקובנים - "טיינו" (Taino) שבחרו להתיישב בחלקה הדרומי של קבוצת איים זו, בסביבות המאה ה-7. ב- 1492, השנה בה גילה קולומבוס את אמריקה, מספרם גדל והגיע ל- 40,000. ב- 1717 הפכו איים אלה לקולוניה בריטית ורק מעל מאתיים שנה לאחר מכן, בשנת 1964, התנתקו משלטון זה והפכו לעצמאיים.

כלכלתה של איי הבאהמאס נחשבת כיום לאחת היציבות והפורחות בקרב איזור הקאריביים ועיקר הכנסותיה מגיע מענף התיירות. בזכות האיים היפהפיים, האטרקציות, אתרי הנופש והתרבות התוססת של תושבי המקום (תרבות שהיא שילוב בין התרבות האפריקאית והתרבות הואירופאית), הפכו איי הבאהאמס ליעד תיירותי מבוקש בקרב תיירים מהעולם כולו. אחת הדרכים לבקר באיים יפים אלו, היא באמצעות קרוז לקריביים שעובר גם בבהאמס. רבים יוצאים לאזור באמצעות קרוז ממיאמי שנחשב לנמל הקרוזים הגדול בעולם

שאלות נפוצות על איי הבאהמאס

האם צריך ביטוח נסיעות לאיי הבאהמאס?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לאיי הבאהמאס

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לאיי הבאהמאס?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם באיי הבאהמאס, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון באיי הבאהמאס

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

מלונות ומקומות לינה באיי הבאהמאס

אטרקציות באיי הבאהמאס

מדריכים ונותני שירות באיי הבאהמאס

הזמנת טיסה לאיי הבאהמאס

צילום תמונה ראשית: Thinkstock Imagebank ©