חברת הפלגות הנופש נורוויג'ן קרוז ליין, הציגה תמונות ראשונות של האונייה נורוויג'ן סקיי לאחר השלמת השיפוץ והעיצוב הנרחב שלה ובקרוב היא תחזור לשוט אל איי הבהאמה.

לאחר ששהתה שלושה שבועות במבדוק פריפורט שבאיי הבהאמה, חזרה לאחרונה אוניית נורוויג'ן סקיי אל נמל הבית שלה במיאמי, וכעת מציגה על סיפונה חללים חדשים ומשודרגים, קבינות ומסדרונות שעוצבו מחדש, המעניקים יחד חוויה ברמה גבוהה לאורחים המעוניינים בחופשות קצרות.

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין, אמר: "השנה האחרונה הייתה שנה מרגשת עבורינו עם ההשקה שוברת השיאים של אוניית הנורוויג'ן בליס, ההודעה על הצבתה מחדש של אוניית נורוויג'ן ג'וי בחופי ארה"ב וחשיפת ארבע אוניות שלקחו חלק בתוכנית החידוש המקיפה שהובלנו - Norwegian Edge®".

כל רשתות המזון והמשקאות חודשו, ושמונה מקומות בילוי חדשים פועלים כעת על אוניית נורוויג'ן סקיי. אלו כוללים את הפאב-מסעדה The Local Bar&Grill, מסעדת La Cucina האיטלקית, בר מוחיטו (Sugarcane) ובר עם גריל על שפת הבריכה (Topsiders), מועדוני לילה, טרקלין הבליס הענק, וטרקלין עם רחבת ריקודים (Spinnaker), מסעדת סטארבאקס הפופולרית, ולראשונה בצי האוניות גם טרקלין רגוע בסגנון יפני (Pinnacle Lounge) עם קירות שקופים שמאפשרים להחשף לנוף עוצר הנשימה של האוקיינוס.

בנוסף, כל 1,002 הקבינות שודרגו באמצעות טלוויזיות חדישות ושקעי USB, ריהוט מחדש הכולל גם שטיחים, יצירות אומנות, גופי תאורה ושדרוג המרפסות. ארבעת סוויטות המנהלים היוקרתיות, שגודלן כ-254 מטר רבוע, כוללות חדרי אמבט וג'קוזי פרטיים ומפנקים.

אוניית נורוויג'ן סקיי, עתידה להתמקם כשנה בנמל במיאמי, ומציעה חופשות של שלושה עד ארבעה ימים לאיי הבהאמה, וארבעה וחמישה ימים לאיי הבהאמה וקובה עם לינה בהוואנה. האונייה תפליג לאי הפרטי של החברה - Great Stirrup Cay ותהיה אחת משתי האוניות בצי שתציע חווית הכל כלול על הפלגות נבחרות. האונייה בעלת קיבולת של 2,004 אורחים, מתוכן 899 אנשי צוות ושוקלת 77,104 טון.