בהוטן 2024

בהוטן
נגולטורם (BTN) דזוֹנגקַה 230V

גם עובדות יבשות המתארות את ממלכת בהוטן נשמעות כמו חומרי גלם לסיפור אגדות: מדינה בודהיסטית קטנה ומיסתורית, החבויה לה מהעולם ומשיני הזמן בין פסגות הרי ההימלאיה שביבשת אסיה. בראשה עומד מלך נערץ, הנשוי לארבע אחיות יפהפיות, נתיניו חייכנים, לבושים בבגדים מסורתיים, מתגוררים בכפרים מקסימים ומבודדים בנוף נפלא ובתולי, וממשיכים לקיים תרבות עתיקה ומרתקת שלא נשחקה עם הדורות ונשמרת על ידי החלטה נוקשה המגבילה את מספר התיירים המגיעים למדינה. מי שיתמזל מזלו לבקר בממלכה הקטנה, יזכה לראות נופים מרהיבים, שהרי לא לחינם זכתה בהוטן בכינוי "שנגרילה", שפירושו "גן עדן". כדי להכנס לאווירה הקסומה בקרו בעיר הבירה של בהוטן, ת'ימפו, סעו לעמק פארו האקזוטי שבו מנזרים תלויים על צוק ושרידי מבצרים עתיקים וצאו לטרקים מאתגרים בהרים. בבהוטן מתקיימים פסטיבלים דתיים צבעוניים וכדאי לתאם את מועד הגעתכם עם אחד מהם.


בהוטן חיה ונושמת את הישן והחדש בבת אחת. מקדשים יפהפיים ועתיקים מושכים אליהם המוני אנשים. מקדש הפוריות בת'ימפו למשל (Dhochu La) הם דוגמא למתחם מרהיב של מקדשים קטנים ויפים. בלב המקום יש מקדש גדול, מוקף בעשרות רבות של מקדשים זהים אבל קטנים. אלפי מאמינים שמגיעים למקום, משאירים בו מתנה - סרטים צבעוניים. בהוטן הצליחה לשמר לעצמה מורשת תרבותית מרתקת. הפסטיבלים במדינה הפכו בשנים האחרונות לאחת האטרקציות המלהיבות ביותר שלה.

שאלות נפוצות על בהוטן

האם צריך ביטוח נסיעות לבהוטן?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לבהוטן

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לבהוטן?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם בבהוטן, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון בבהוטן

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

אטרקציות בבהוטן

מדריכים ונותני שירות בבהוטן

הזמנת טיסה לבהוטן

צילום תמונה ראשית: Thinkstock Imagebank ©