פלורידה עם ילדים

פלורידה עם ילדים

חופים יפים עושים לכם את זה? הרבה שמש? פארקי שעשועים משוכללים? אם עניתם "כן" - זה הזמן לתכנן טיול עם ילדים בפלורידה. פלורידה נחשבת לארץ פארקי השעשועים של ארה"ב ובייחוד אורלנדו, הלא היא הבירה הבלתי מעורערת של פארקי השעשועים בכל ארצות הברית. הפארקים של אורלנדו מושכים אליהם את מספר המבקרים הגדול ביותר, מכל פארקי השעשועים האחרים ברחבי אמריקה. האטרקציות כגון: דיסניוורלד (Disneyworld), אדוונצ'ר איילנד (Adventure Island), מרכז החלל על שם ג'ון קנדי (Kennedy Space Center), עולם המים (Sea World) ועוד, ידועים ברחבי העולם ומבטיחים שעות רבות של הנאה בלתי פוסקת. הפארקים של אורלנדו הם אף אטרקציה ענקית, לא רק עבור ילדים ומשפחות מחו"ל, אלא גם ובעיקר עבור האמריקאים עצמם. כמו כן, פארקי שעשועים ענקיים לכל המשפחה מחכים לכם גם במיאמי, אורלנדו, פאלם ביץ' וברחבי המדינה כולה.

כתבות ומדריכים: מה לעשות בפלורידה עם ילדים

פארקים באורלנדו - הכיף לא נגמר אף פעם!

פארקים באורלנדו - הכיף לא נגמר אף פעם!

אם אתם מבקרים בחוף המזרחי של ארצות הברית עם ילדים, ככל הנראה שתמצאו את עצמכם באחד (או יותר) מהפארקים של אורלנדו. בעיר תמצאו המבחר יוצא הדופן של מתחמי השעשועים, הכוללים גם את הפארקים המפורסמים בעולם. הכתבה שלפניכם מאגדת את פארקי המים והלונה פארקים באורלנדו – מיועדת למשפחות עם ילדים, אבל גם לחובבי האקשן, האדרנלין והכיף באשר הם

כרטיסי הנחה בפלורידה

כרטיסי הנחה בפלורידה

פלורידה ובעיקר אורלנדו, מציעות למשפחה המטיילת מגוון רחב של פארקים שעלות הביקור המשפחתי בהם עשויה להסתכם בעשרות דולרים. כרטיסי ההנחות נותנים מענה למחיר ומשאירים עוד כמה דולרים בכיס.

גולשים כתבו על פלורידה למשפחות