ג'מייקה עם ילדים

ג'מייקה עם ילדים

כתבות ומדריכים: מה לעשות בג'מייקה עם ילדים

מידע כללי על קינגסטון

מידע כללי על קינגסטון

בירת ג`אמייקה, קינגסטון, סובלת מתדמית אפורה ומאיימת לכאורה, המעפילה במקצת על מוקדי המשיכה החבויים שלה. אומנם המראה הנגלה אל המגיעים לעיר בראשונה אינו מעורר השתאות או מסביר פנים, והעיר נראית אף מפחידה במקצת, אך קינגסטון היא ליבה הסוער והתזזיתי של ג`אמייקה, כמו גם מרכזה המסחרי והתרבותי.

מידע כללי על מונטגו ביי

מידע כללי על מונטגו ביי

העיר מונטגו-ביי ממוקמת בחוץ הצפון-מערבי של ג`אמייקה, כ-120 מייל מקינגסטון, המקום הוא אחד מאתרי התיירות המרכזיים של האי כולו. מוכרת גם בשם מו-ביי, העיר מציעה את כל מקצועות ספורט המים השונים, כשהפופולרי ביניהם הוא השיט, זאת בזכות המים השקטים והצלולים והרוח הנוחה, שהופכים את השיט לחוויה נעימה שבעתיים. השמש פוקדת את העיר כמעט בכל ימות השנה, כשהיא מלטפת את רצועת החוף הארוכה והיפה, ומחממת את מי הים לטמפרטורה נוחה לרחצה.

מידע כללי על ג`אמייקה

מידע כללי על ג`אמייקה

ג`אמייקה הוא אחד מהאיים הקאריביים, שהמחשבה עליו מעלה בדמיון חולות לבנים, ים צלול, מקומיים אקזוטיים וחופשה חלומית. מלבד חופשה רגועה ואקזוטית, ג`אמייקה היא גם מקור בלתי נדלה לאירועי מוסיקלים שמחים ותוססים. נקודות על קצה המזלג בכתבה שלפניכם.

פארקי שעשועים לילדים בג'מייקה

פארקי שעשועים לילדים בג'מייקה

בין חופי הים בג'מייקה ויערות הגשם הפראיים מסתתרים להם פארקי שעשועים אטרקטיביים למשפחות עם ילדים. לפניכם הפארקים המרכזיים המציעים בילוי משפחתי רטוב או יבש בים, בבריכה, על סירה, מגלשה או רכבת.

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם