נבדה עם ילדים

נבדה עם ילדים

טיול לנבדה עם ילדים היא חופשה מסוג אחר ומיוחד. בערים השונות שלל מלונות פאר מרהיבים, פארקי שעשועים, פארקי מים, מופעים מיוחדים לכל המשפחה ועוד. העיר הגדולה ביותר בנבדה היא לאס וגאס ואת רוב האטרקציות המרכזיות תוכלו למצוא שם. אמנם רבים קוראים לה "עיר החטאים", אך לאס וגאס היא עיר נופש ושעשועים לכל המשפחה. בין האטרקציות המרכזיות תוכלו למצוא: מוזיאון הילדים (Lied Discovery Children's Museum), מפעל השוקולד של את'ל (Ethel M Chocolate Factory and Botanical Cactus Gardens), מופע הוולקנו של מלון "מיראז" (Mirage), המזרקות של מלון בלאג'יו, כלוב האריות במלון MGM והרשימה עוד ארוכה. בנבדה ניתן להרגיש את הפשטות והאותנטיות שבעיירות הסמוכות, אל מול הערים הנוצצות. נבדה, היא בהחלט מדינת הניגודים - האבק והנוצץ, ההימורים והשקט. אין ספק כי טיול מסוג אחר ומיוחד מחכה לכם במדינה נוצצת זו. 

כתבות ומדריכים: מה לעשות בנבדה עם ילדים

חופשה בארה"ב - מסלול משפחתי בקליפורניה ונבדה

חופשה בארה"ב - מסלול משפחתי בקליפורניה ונבדה

קליפורניה, המדינה המוזהבת מציעה נופים מגוונים ושלל אתרים מעניינים למסלול טיול משפחתי, המשולב עם מדינת נבדה, מדינת הכסף (Silver State), השוכנת בגבולה הצפון-מזרחי. להלן מסלול משפחתי מרובה אטרקציות והצעות לטיול מהנה בחיק השבט האהוב.

טיול לארצות הברית: מסלול משפחתי בדרום מערב היבשת

טיול לארצות הברית: מסלול משפחתי בדרום מערב היבשת

טיול משפחתי לארצות הברית לחודש כולל שפע של חוויות חד פעמיות באתרים שלא ישכחו לשנים רבות. הטיול כולל נסיעות לערים נהדרות בארה"ב, ביקור בפארקי שעשועים, אתרי טבע ושמורות, צפייה בבעלי חיים מיוחדים, ביקור במוזיאונים מעניינים ועוד. לפניכם מסלול של חודש בדרום מערב ארה"ב.

ארצות הברית - טיול בקליפורניה ונבדה עם ילדים

ארצות הברית - טיול בקליפורניה ונבדה עם ילדים

קליפורניה ונבדה הם יעדים פופולריים לטיול משפחתי עם ילדים. חשוב לבחון מראש אילו אטרקציות מעניינות יותר את הילדים ואילו אטרקציות פחות רלוונטיות. בשלושה שבועות אפשר לבנות מסלול, המשלב בין פארקים לאומיים והרבה טבע לבין טיול בערים מרכזיות כמו סן פרנסיסקו, לוס אנג`לס. כדאי לסיים את הטיול בדיסנילנד - חוויה בלתי נשכחת, במיוחד לילדים.

כרטיסי הנחה לטיול בלאס ווגאס

כרטיסי הנחה לטיול בלאס ווגאס

לאס וגאס אשר במדינת נבדה מציתה את הדמיון, אך מחייבת חשיבה קצת שונה בטיול עם כל המשפחה. בכתבה הבאה סקרנו עבורכם את כרטיסי ההנחות שישאירו לכם עוד כמה דולרים בכיס ולא יחסכו מכם אף אטרקציה משפחתית.

גולשים כתבו על נבדה למשפחות