ניו יורק עם ילדים

ניו יורק עם ילדים

ניו יורק היא המדינה השלישית בגודלה בארצות הברית. היא מונה 18,976,457 בני אדם ומתפרשת על פני 141,205 קמ"ר. ניו יורק היא המדינה המובילה בתחומי התרבות, הפוליטיקה והכלכלה בארצות הברית. העיר ניו יורק נקראת גם "התפוח הגדול" ואין זה כל פלא. טיול בניו יורק עם ילדים טומן בחובו שלל אטרקציות ולא יהיה לכם אף רגע דל. פארקי שעשועים, גני חיות, מוזיאונים ועוד יבטיחו לכם חופשה מושלמת. בין האטרקציות המרכזיות: אדוונצ'ר-לנד (Adventure Land), ספליש-ספלאש (Splish-Splash) בלונג-איילנד, אקווריום ניו-יורק (NY Aquarium) ומוזיאון הילדים של ברוקלין (Brooklyn Children's Museum). העיר מהווה מרכז תרבותי של המדינה כולה ומבקרים בה למעלה מ-40 מיליון תיירים מידי שנה. למעשה טיול משפחתי לניו יורק יבטיח לכם חופשה בלתי נשכחת, מלאה בפעילויות, הנאה והרבה כיף!

כתבות ומדריכים: מה לעשות בניו יורק עם ילדים

מסלול טיול בניו יורק - להתאהב בעיר הגדולה

מסלול טיול בניו יורק - להתאהב בעיר הגדולה

ראיתם אותה בסרטים, שמעתם עליה מחברים, זמזמתם שירים שקשורים אליה ואתם מוכנים לטייל בה ואפילו... להתאהב בה! אז קבלו מסלול טיול בניו יורק סיטי - מקיף שכולל את האטרקציות והמקומות שאסור לכם לפספס!

ניו יורק עם ילדים - קניות עם כל המשפחה

ניו יורק עם ילדים - קניות עם כל המשפחה

אין ספק שטיול אל ניו יורק עם ילדים היא חוויה נהדרת, בייחוד משום שזו אחת מבירות הקניות המובילות בעולם. אם אתם מגיעים אליה ולא מוכנים לוותר על החוויה הזו, גם אם מדובר בטיול משפחתי, הנה לפניכם כל "חנויות החובה" שהיא מציעה: צעצועים, ממתקים, גאד'טים ועוד ועוד. נוע, שגרה שם, ממליצה לנו, בכתבתה השנייה, על החנויות שאסור לפספס...

כל המשפחה מטיילת ונהנית מהנחות בניו יורק

כל המשפחה מטיילת ונהנית מהנחות בניו יורק

ניו יורק נחשבת למי שיותר מכל מסמלת את ארצות הברית של המאה ה-21. בעיר עמוסת האטרקציות, נדמה, כי איפה שלא תיזרקו סנט תפגעו בקופת כרטיסים. אבל כדי לא לבזבז יותר מידי דולרים, בדקו את הרשימה הבאה וגלו איך המשפחה המטיילת יכולה גם לראות את הכל וגם לא לקרוע את הארנק!

ניו יורק בוסטון ניו יורק

ניו יורק בוסטון ניו יורק

סיפור קצר על המוזיאונים בניו יורק ובבוסטון, על פסל החרות ועל מהותה של החרות, כפי שהיא מובנת לילדים וגם, יש לאמר, להורים.

גולשים כתבו על ניו יורק למשפחות