צפון הריין - ווסטפליה

צפון הריין - ווסטפליה

אירו (EUR) מחשבון המרה גרמנית 230V

מדינת המחוז של צפון הריין-ווסטפליה (North Rhine-Westphalia) שוכנת במערב גרמניה והיא מורכבת מאזורים ההררים בדרום ושפלה בצפון, בעוד נהר הריין זורם כמעט לכל אורכה. זהו אזור שופע התרחשויות: קונצרטים, מחזות-זמר, מוזיאונים, תיאטראות ומרכזי קניות שוקקים, הם רק חלק מהאטרקציות שמציעות ערי האזור, לצד אתרי מרפא, מונומנטים היסטוריים ומרכזי תעשיה ומסחר. בירת מחוז צפון הריין-ווסטפליה היא דיסלדורף, הממוקמת על גדות נהר הריין. העיר היא אחד ממרכזי המסחר החשובים והמרכזיים ביותר בגרמניה.


ערים מרכזיות נוספות באזור צפון הריין - ווסטפליה הן אכן (Aachen), העיר המערבית ביותר בגרמניה; העיר בון, בירתה לשעבר של גרמניה המערבית ועיר הולדתו של בטהובן; העיר קלן - עיר רומית עתיקה, המלאה במבנים ארכיטקטוניים מקסימים כגון קתדרלות, כנסיות ומבנים מוניציפליים, בעוד המוזיאונים בעיר הם בין הטובים במדינה כולה.

עדכון סטטוס קורונה נכון ל-17/11/2020

  • בגרמניה הוטל סגר חלקי והוטלו הגבלות על מעבר ממחוז למחוז.
  • חובה לעטות מסכות בחנויות ובתחבורה הציבורית
  • התחבורה הציבורית פועלת במתכונת מצומצמת
  • המסעדות ובתי הקפה פתוחים לטייק אווי בלבד.
  • בברלין הוטל עוצר לילי.
  • עבור אזרחי ישראל, ישנה חובת בידוד של 12 יום, בשובם לארץ.
לוגו וירוס קורונה
גולשים יקרים, אנו עושים כמיטב יכולתנו להציג כאן את המידע העדכני ביותר האפשרי. כיוון שהמצב משתנה באופן תכוף, המידע המוצג כאן הוא להתרשמות בלבד ואינו מחייב. לקבלת מידע מחייב על מצב ומגבלות הקורונה ביעד הנסיעה שלכם, יש לפנות אל חברת התעופה/חברת הנסיעות או רשויות המדינה ביעד הנסיעה שלכם. תודה!

הזמנת מלון בצפון הריין - ווסטפליה

מזמינים מלון בלמטייל במחירים הכי
טובים ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

הזמנת טיסה לצפון הריין - ווסטפליה