יוסמיטי

יוסמיטי

דולר אמריקני (USD) מחשבון המרה אנגלית 120V

פארק יוסמיטי (Yosemite National Park) הממוקם בחלקה המזרחי של מדינת קליפורניה הינו פארק עצום בגודלו, אהוב ביותר על משפחות, מטיילים, וכל מי שאוהב נופים וטבע פראי. הפארק מציע נוף מגוון הכולל יערות ענקיים, הרים מושלגים, מפלים ונחלים, סלעים עצומים והרבה מסלולי טיול מסוגים שונים. מקור המילה יוסמיטי היא גלגול שמו של דב הגריזלי בשפת האינדיאנים, כיום אין כאן דובי גריזלי, אך יש כאן דובים אחרים ועוד חיות בר רבות. פארק יוסמיטי פתוח למבקרים בכל ימות השנה, אך נתון לשינויים קיצוניים לעתים, בהתאם לאזור בו מטיילים. כמובן שמומלץ להגיע לפארק יוסמיטי בחודשי הקיץ מאפריל ועד אוקטובר.

הצוק “אל קפיטן” (El Capitan), צוק גרניט ענק המתנשא לגובה של 910 מטרים מעל העמק (בחלקו הצפוני), הוא מראה שלא תוכלו לפספס. הוא מרשים ביופיו וניתן לטפס עד לפסגתו (המסלול אל הפיסגה יוצא בסמוך למפלי יוסמיטי). הצוק הוא אחד מיעדי הטיפוס הפופולארים ביותר בעולם, ואם אתם חובבי טבע ואתגרים, אל תוותרו על החוויה הזו.

עמק היוסמיטי הוא האזור הנוח ביותר מבחינת מזג אוויר והוא מתאים גם למי שזמנו מוגבל. מומלץ לטייל כאן לפחות יומיים, על מנת להספיק לטייל, ליהנות מאפשרויות הספורט האתגרי הרבות, רכיבה על אופניים, רכיבה על סוסים, שייט באופנים שונים ועוד.

הזמנת מלון ביוסמיטי

מזמינים מלון בלמטייל במחירים הכי
טובים ומקבלים מתנות ופינוקים שווים!

הזמנת טיסה ליוסמיטי

צילום תמונה ראשית: Thinkstock Imagebank ©

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם