הקאסה של יגיל - חברת טיולים ”סאן קריסטובל והקאסה של יגיל, לא לפספס!“

תמונת הפרופיל של DuDu
DuDu
3

צ'יאפאס היא מדינה במזרח מקסיקו שגובלת עם גואטמלה. העיר המרכזית בה היא טוקסטלה גוטיירז, אך הבירה התרבותית והמסורתית שלה היא סאן קריסטובל. סאן קריסטובל היא עיר בסגנון ספרדי - קולוניאלי.

סאן קריסטובל שונה משאר צ'יאפאס (היא שוכנת בערים בגובה 2,200 מטר מעל פני הים, וקריר בה) , וברגע שיוצאים מהעיר שמים לב לטבע המדהים שיש בה. יש בה מספר אתרים ושמורות טבע עוצרות נשימה שאסור לפספס ביקור בהן:

לאס נובאס - שמורה יפייפיה במרחק מספר שעות נסיעה מסאן קריסטובל (לאתר המקורי, שאליו אפשר תכלס לצאת רק דרך הקאסה של יגיל שוהם, שעלייה יש פירוט בהמשך) . צוקים, המון מים כחולים ומהממים, ותצפית, חוויה שאסור לפספס.

צ'יפלון - המפל של מקסיקו. מפל עוצמתי ביותר, מרשים, גבוה ומהממם ביופיו. טיול יום שמוציאים מלא גורמים בעיר, ומקום מאוד מתויר. טיול יום נחמד. לא לפספס.

סומידורו - קניון עצום עם נהר בין מבתריו, מלא בחיות כמו תנינים ציפורים וכו'. מקום נדיר ביופיו, טיול יום שמתבצע בשיט בסירה.

יש גם עוד אטרקציות כמו רכיבה על סוסים באתר קרוב לעיר, מקומות יפים לפיקניקים, אומגות, מערות וכמובן להסתובב בעיר הנהדרת.

מבחינת מחירים, הכל זול והכל זמין.

מבחינת לינה אנחנו ישנו בקאסה של יגיל ובאמת היתה שם חוויה מטורפת.

יגיל שוהם הוא בחור ישראלי נחמד ומסביר פנים. ליגיל יש את הקאסה שנמצאת ממש על הכיכר המרכזית, ויש לו גם את ה”צימרים” שנמצאים בביתו שלו, שהם חדרים פרטיים מושקעים, שקטים ונוחים.

האווירה בקאסה מדהימה, הצוות נהדר, יש בה מסעדה בקומה העליונה עם חומוס מטורף ועוד. יש למטה גם מטבח לבישול עצמי.

מומלץ לא לפספס גם את הסיור כפרים של יגיל, יש לו ידע עצום!

לכל המידע על סן קריסטובל דה לאס קאסאס מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי