שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב
  • קרונה איסלנדית (ISK)
  • 230V
  • איסלנדית
  • שעון מקומי: 26: 48: 23

איסלנד

איסלנד היא אי בעל נופים מרהיבים, בצפון האוקיינוס האטלנטי. איסלנד שוכנת בין אירופה, אליה היא משתייכת, ובין גרינלנד. האי, בו שוכנים מעט יותר מ-310 אלף תושבים, שופע פעילויות גיאולוגיות, תרמיות וולקניות. לכן, אם איסלנד היא יעד הטיול שלכם, תמצאו בה תצורות נוף שונות ומגוונות- מרחבים חוליים לצד איזורים הרריים, קרחונים ונהרות קרח לצד איזורים עם פעילות תרמית של מעיינות חמים וגייזרים.

לבד מנופים מרהיבים, בביקורכם  ודאי תבקרו גם בעיר הבירה רייקייאוויק, שהיא עיר הבירה הצפונית ביותר בעולם. תוכלו לשוטט בין רחובותיה היפים, או לצאת לכפרי הדייגים הסובבים אותה. אופיה המיוחד של איסלנד ניכר בנופיה כמו גם בתושביה, כך שביקור באי זה ודאי יזמן לכם חוויה יוצאת דופן.

איסלנד לתרמילאים - ההכנות

הקדמה לטיול תרמילאי באיסלנד. למה דווקא איסלנד? התארגנות, ציוד, תחבורה, טיסות, כסף וכל מה שרציתם לדעת על האי הקטן והוולקני שבצפון העולם.

טרק נפלא בדרום איסלנד

איסלנד מציעה מסלולי טרקים מאתגרים המתבצעים בנופים עוצרי נשימה. הכירו את אחד הטרקים האלה וקבלו מועיל על ציוד נדרש, אפשרויות לינה ומסלול טיול שמזמן נהרות גועשים, שדות לבה רותחים ובעיקר עמקים שטופים בירוק.

איסלנד לתרמילאים - מסלולי טיול וטרקים

מסלולי טיול ברחבי איסלנד. איפה כדאי לישון, איך להגיע מקרחון לקרחון, מעיר לעיר ומגייזר לגייזר. המסלול מתחיל מרייקיאוויק וסובב את איסלנד לפי כיוון השעון. לכתבה מצורפות מפות מוגדלות.

עצירת ביניים באיסלנד - שלושה ימים של כיף

בדרך חזרה מטיול בארה``ב וקנדה עוצרת אור עם חברתה באיסלנד ומבקרות באי במשך שלושה ימים, בהם הן מתוודעות למאכלים מקומיים, אנשים נחמדים ונופים יפים.

לכל הכתבות על איסלנד >>

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

דרך הוצ׳ימין בויאטנם. צילום: תאיר אפרתי