איסלנד

 • קרונה איסלנדית (ISK)
 • 230V
 • איסלנדית
15 52 : 03
יום ו', דצמ' 19

איסלנד היא אי בעל נופים מרהיבים, בצפון האוקיינוס האטלנטי. איסלנד שוכנת בין אירופה, אליה היא משתייכת, ובין גרינלנד. האי, בו שוכנים מעט יותר מ-310 אלף תושבים, שופע פעילויות גיאולוגיות, תרמיות וולקניות. לכן, אם איסלנד היא יעד הטיול שלכם, תמצאו בה תצורות נוף שונות ומגוונות- מרחבים חוליים לצד איזורים הרריים, קרחונים ונהרות קרח לצד איזורים עם פעילות תרמית של מעיינות חמים וגייזרים.

לבד מנופים מרהיבים, בביקורכם  ודאי תבקרו גם בעיר הבירה רייקייאוויק, שהיא עיר הבירה הצפונית ביותר בעולם. תוכלו לשוטט בין רחובותיה היפים, או לצאת לכפרי הדייגים הסובבים אותה. אופיה המיוחד של איסלנד ניכר בנופיה כמו גם בתושביה, כך שביקור באי זה ודאי יזמן לכם חוויה יוצאת דופן.

מידע על איסלנד לפי נושאים

הכתבות המומלצות על איסלנד

תמונת קאבר של - אגם מיבטן - אי בתהליכי פרידה

אגם מיבטן - אי בתהליכי פרידה

אגם מיבטן שבאיסלנד איננו אגם גדול, אך הוא מיוחד בשלל התופעות הגאולוגיות המרתקות הנמצאות לאורך חופיו. לאורכו של האגם ישנם מקומות רבים בהם כתוצאה מתזוזת הלוחות הטקטונים משתחרר חם רב אל חלל האוויר. עקב תופעות מיוחדות אלו חלקים ג...

תמונת קאבר של - מסלול טיול באיסלנד

מסלול טיול באיסלנד

מסלול טיול באיסלנד במשך 14 ימים הנע בכיוון השעון מריקיאוויק, דרך אקוריירי, הוסאוויק-מיבאט, אסקיה, הפ, לאנדמאנאלאוגאר-תורסמרק וחזרה לריקיאוויק בדגש על הרבה כניסות אל פנים האי.

תמונת קאבר של - איסלנד - כדאי לדעת

איסלנד - כדאי לדעת

מדינה נפלאה, אנשים חמים וישרים, נופיה משגעים, מזג האוויר קר מאוד אבל מאוד מומלץ לטייל בה. בכתבה תמצאו עצות שימושיות כיצד לתכנן את הטיול ומה לעשות, מה לקחת ובמי להעזר.

תמונת קאבר של - איסלנד לתרמילאים - ההכנות

איסלנד לתרמילאים - ההכנות

הקדמה לטיול תרמילאי באיסלנד. למה דווקא איסלנד? התארגנות, ציוד, תחבורה, טיסות, כסף וכל מה שרציתם לדעת על האי הקטן והוולקני שבצפון העולם.

תמונת קאבר של - טרק נפלא בדרום איסלנד

טרק נפלא בדרום איסלנד

איסלנד מציעה מסלולי טרקים מאתגרים המתבצעים בנופים עוצרי נשימה. הכירו את אחד הטרקים האלה וקבלו מועיל על ציוד נדרש, אפשרויות לינה ומסלול טיול שמזמן נהרות גועשים, שדות לבה רותחים ובעיקר עמקים שטופים בירוק.

תמונת קאבר של - טיול לאורך אגם מיוואתן

טיול לאורך אגם מיוואתן

אגם מיבטן איננו אגם גדול, אך הוא מיוחד בשלל התופעות הגאולוגיות המרתקות הנמצאות לאורך חופיו. לאורכו של האגם ישנם מקומות רבים בהם כתוצאה מתזוזת הלוחות הטקטונים משתחרר חם רב אל חלל האוויר. עקב תופעות מיוחדות אלו חלקים גדולים לאו...

לכל הכתבות על איסלנד >>
סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר