חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן
Viking Tours

4
(2)
חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן - למטייל (1) מתוף הטיפ של איתמר ב
חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן מתוך הטיפ של איתמר ב - למטייל (2) מתוך הטיפ של איתמר ב
חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן מתוך הטיפ של איתמר ב - למטייל (3) מתוך הטיפ של איתמר ב
וסטמאנאאיאר, איסלנד
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן

4
2 מדרגים
0
2
0
0
0

2 המלצות על חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן

תמונת הפרופיל של איתמר ב
איתמר ב

”שייט חמוד לאיי הפאפינים, לא התרגשנו במיוחד“

קרא עוד

הצטרפנו לשייט של ויקינג טורס באיי ווסטמן, שעובר מסביב לאי המרכזי היימיי וגם עושה גיחות אל האיים הקטנים הנוספים מסביב (7,400 קרונות לאדם) . השייט בעיקר מתהדר בתצפית קרובה על פאפינים ששוכנים על הצוקים אבל למען האמת מה שיותר מרשים הוא הנוף של הצוקים והאיים המרשימים. במהלך השייט נכנסים עם הסירה למערות קטנות בתוך הצוקים - צבעי המים והסלעים מרשימים ויפים וההסברים של משיט הסירה היו מעניינים. את הפאפינים ראינו די מרחוק.

מאוחר יותר בטיול לקחנו שייט לווייתנים בהוסאביק ובמהלכו חגו לנו מעל הראש מאות פאפינים, כך שבדיעבד, השייט בווסטמן היה קצת פרווה ופחות מעניין. נכון שזה הימור ואי אפשר להבטיח שבהוסאביק תראו פאפינים, אבל בדיעבד כל השייט לאיי ווסטמן היה בשבילנו קצת מיותר בכל מסלול הטיול. כל הפרוצדורה של ההגעה אל האיים במעבורת הפכה את היום למורכב וארוך.

הטיפ עזר לך?

”סיור באוטובוס באי Heimaey מאיי ווסטמן“

קרא עוד

הסיור עם האוטובוס מחברת Viking יוצא כל יום בשעה 13:30 לערך תלוי כמובן במזג האויר. הסיור מהווה השלמה לשייט מסביב לאיי ווסטמן. הנהג הוא גם המדריך שהיה כילד בעת ההתפרצות של הר הגעש ב-01/1973 בשעה 2:00 לפנות בוקר. הסיור מהחוף שונה מהסיור עם הספינה כי מה שרואים משם לא רואים מכאן ולהיפך.

עברנו עם האוטובוס ליד הר הגעש שהתפרץ, ליד הבתים שהלבה הגיעה אליהם, ליד הבית שהלבה כיסתה אותו וכעת חשפו את הבית ומקימים מעליו מוזיאון שיפתח שעריו ב-3.7.14. ראינו את הצורה של הסלע שנראה כמו פיל, את כנסיית העץ היחידה באיסלנד שניתנה מתנה מנורבגיה. כמו כן ראינו את החיים היום על האי המיושב היחיד מאיי ווסטמן.

הסיור היה מעניין והיווה גם השלמה לסרט שראינו על הפינוי באותו הלילה של התפרצות הר הגעש והפינוי של האי. ממליצה להזמין סיור זה. הזמנתי מראש ובקפה Kro רכשנו את הכרטיסים לסיור. העלות 4900 קרונות לאדם נכון ל-07/2013. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן

אין עדיין פוסטים על חברת ויקינג טורס - סיור באיי ווסטמן.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות