חדשות תיירות ותעופה

אל על מחלקת כרטיסי טיסה בחינם לחיילי צה"ל!

משרתים בצה"ל? קיבלתם צו 8 אחרי המלחמה? אל על מצדיעה לכם ומחלקת כרטיסי טיסה בחינם ליעדי החברה
אביב בצון
|
תמונה ראשית עבור: אל על מחלקת כרטיסי טיסה בחינם לחיילי צה"ל!
באדיבות דוברות אל על

חברת התעופה הלאומית, אל על, מצדיעה לחיילי צה”ל בשירות חובה, קבע ומילואים והודיעה הערב (20.2) כי תחלק אלפי כרטיסי טיסה לאנשים ששירתו 30 ימים או יותר במהלך החודשים האחרונים. החברה תחלק עשרות כרטיסי טיסה ליעדים אל על, בשווי של עשרות מיליוני שקלים.

חיילי וחיילות צה”ל יוכלו לקבל כרטיס טיסה במתנה, ויצטרכו לשלם רק על מסי נמל בלבד. מימוש ההטבה אפשרי לחברי מועדון הנוסע המתמיד ולמצטרפים חדשים למועדון, וניתן להירשם בחינם דרך טופס דיגיטלי באתר החברה. בחינת זכאות המשרתים להטבה תתבצע באמצעות צירוף טופס 3010 או טופס שירות מילואים פעיל למשרתי המילואים וצילום חוגר או תעודת קבע למשרתי הסדיר.

לאחר קבלת קוד הקופון, ניתן יהיה לממש את ההטבה בהזמנת כרטיסי טיסה באתר אל על או באמצעות סוכני הנסיעות. אל על מדגישה כי הרישום יתבצע באופן דיגיטלי באתר אל על בלבד, ואין ביכולת נציגי מוקד שירות הלקוחות לסייע בהוצאת קוד קופון.

בנוסף, כל המשרתים בצה”ל יזכו לקבל קדימות בשלב העלייה למטוס ויהנו מהכרת תודה על ידי מנהלי השירות בטיסה, שיכרזו על כך טרם ההמראה. מפרוץ המלחמה חברת אל על לוקחת חלק במאמץ הלאומי, ובין היתר הטיסה מטען חיוני, הוציאה טיסות חילוץ עבור אנשי מילואים שנותרו בחו"ל ללא טיסה, והטיסה בחינם אלפי אנשי מילואים שקיבלו צו 8 בעת שהותם בחו״ל ונאלצו לחזור לארץ למילואים.

נדב חנין, סמנכ"ל שיווק, דיגיטל ותקשורת באל על: "אל על היא חלק בלתי נפרד מהסיפור הישראלי במלחמה, ולקחה חלק משמעותי במאמץ הלאומי. מאז 7 באוקטובר, החברה סייעה לאלפי משרתי מילואים לחזור לארץ, וממשיכה לסייע כשותפה של מטה משפחות החטופים. כחברה שהתגייסה למאמץ הלאומי כבר בתחילת המלחמה, אנו מרגישים את המחויבות שלנו להעניק בחזרה לאלה שתרמו למדינה ולהגנתנו בתקופה הזו. המהלכים להוקרת משרתי צה״ל עומדים בקנה אחד עם המסר של אל על כחברה ישראלית שמחויבת לאזרחי המדינה ורואה עצמה הגשר האווירי של ישראל לעולם. ההטבה למשרתי צה"ל בסדיר ובמילואים תאפשר לאלפי משרתים שנתנו ועוד נותנים מעצמם, לקחת חופשה קצרה להתאווררות בחו"ל".


כתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

תגיות הכתבה

  • #אלעל

עדכוני חדשות האחרונים

דילים לחופשה המושלמת

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי