ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

ביטוח טיסה בהריון: המדריך המלא של "למטייל הראל"

האם בטוח לטוס לחו"ל כשאת בהריון? מה מכסה פוליסת הביטוח לנסיעות לחו"ל בהריון? והאם אפשר לעשות ביטוח טיסה בהריון גם בשבוע ה- 33?
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: ביטוח טיסה בהריון: המדריך המלא של "למטייל הראל"
צילום: Depositphotos/ VitalikRadko

האם בטוח לטוס בזמן הריון?

גוף האישה עובר שינויים פיזיולוגיים רבים בזמן ההריון. חשוב לזכור כי לא כל מה שיכולת לעשות לפני ובקלות, תוכלי לעשות בחו"ל במהלך החופשה, אז לפני הכל - תכנני את סוג הנסיעה בהתאם למצבך. הנורמה הרווחת כיום היא שהשליש השני בהריון, נחשב לתקופה נוחה יותר עבור האישה לטוס בה לחופשה בחו"ל, הבחילות פוחתות והאנרגיה חוזרת, אולם זה משתנה מאישה לאישה וקשור כמובן למצבך הפיזיולוגי.

באופן עקרוני, אישה בהריון יכולה לטוס, ולעשות ביטוח נסיעות לחו”ל במהלך ההריון, כל עוד כמובן מדובר בהריון תקין ללא סיבוכים, או מצב רפואי הדורש השגחה מתמדת. במידה ויש לך חשש לצירים מוקדמים או בעיות רפואיות נוספות, במיוחד בשלבים המתקדמים של ההריון, כדאי לשקול בשנית או לוותר על הנסיעה.

ביטוח נסיעות וטיסה לחו"ל לנשים בהריון – מה זה כולל ומהם הכיסויים של הפוליסה?

  • את ביטוח הנסיעות לחו"ל בהריון ניתן לחלק לשני חלקים: עד שבוע 32 (וגיל 42) והחל משבוע 33.
  • אם את בהריון, ניתן לעשות ביטוח נסיעות עד שבוע 32 ועד גיל 42. חשוב שתדעי כי ביטוח הנסיעות אינו נכלל בפוליסה הרגילה ויש לרכוש עבורו הרחבה להריון ולשלם דמי ביטוח נוספים. הליך רכישת הביטוח מותנה בחיתום דיגיטלי קצר.
  • ההרחבה להריון כוללת תשלום הוצאות הקשורות להריון והטסה רפואית, כולל הוצאות אשפוז בחו"ל והוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז, לידה מוקדמת וכולל הוצאות הקשורות לטיפול ו/או אשפוז העובר או הפג והטסה רפואית שלו - עד לסך כולל של 350,000$, בהתאם לתנאי הפוליסה. ההרחבה מבטיחה שתקבלי טיפול רפואי במצבי חירום הקשורים להריון וכוללת גם פינוי רפואי בעת הצורך.
  • חשוב שתדעי שהחל משבוע 28, רוב חברות התעופה יתנו את עלייתך למטוס בהצגת אישור רפואי מהרופא המטפל בך, המאשר שמצבך תקין וגם מציין מהו תאריך הלידה המשוער שלך.
  • אם את בהריון בשבוע 33 (חודש שביעי) - חשוב שתדעי שרוב חברות הביטוח אינן מאפשרות רכישת ביטוח טיסה / נסיעות לנשים בהריון.

טיפים לטיסה במהלך הריון

  • קומי מדי שעה, נערי את הגוף (במידת האפשר) וזאת על מנת להמריץ את פעילות מחזור הדם ולהימנע מישיבה ממושכת, שעלולה ליצור קרישי דם.
  • נסי לבקש במהלך הצ'ק אין או לשריין לפני מושב נוח במטוס, שיאפשר לך לקום ללא הפרעה או הגבלה (כמובן לא בזמן המראה או נחיתה).
  • הקפידי על שתיית מים מרובה ככל האפשר, באוויר המטוס הדליל ישנה נטייה מוגברת להתייבשות, והשתייה עבורך חשובה כפליים, אז אל תשכחי לשתות מים.

מתכננת לטוס לחו"ל במהלך הריון?

התייעצי קודם עם הרופא שלך. חשוב מאוד לקבל חוות דעת רפואית מקצועית, על מנת להימנע מסיבוכים שונים. חשוב מאוד גם להתאים את היעד למצבך ולהימנע מנסיעות ליעדים הדורשים חיסונים מיוחדים, אותם לא תמיד ניתן לקבל במהלך ההריון.

אפליקציית הראל חו"ל: קבלת תשלום מראש בביט או לאשראי על טיפול רפואי בחו"ל, ללא השתתפות עצמית.

אולי רכשת פעם ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל לא כמו שלנו :-)
 יודעת כבר הכל? לביטוח נסיעות לחו"ל של למטייל לחצי כאן »

כתבות נוספות מתוך ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי