בוואריה 2024

בוואריה
אירו (EUR) מחשבון המרה גרמנית 230V

חבל בוואריה (Bavaria) הוא חלק ארץ עצום, מהמם ביופיו, בעל נופים מדהימים, כמו גם מסורת מרתקת ועתיקת יומין, שעדיין נשמרת בעיירות הקטנות של האזור. החבל חולש על כל שטחה הדרום-מזרחי של גרמניה, שבאירופה, כשהוא נתחם במזרח על ידי היער הבוהמי ובצפון על ידי הפרנקנולד. על רמה דרומית לנהר הדנובה נמצאת מינכן, בירתה היפה של בוואריה, ומדרום לה שוכנים האלפים הבוואריים, שהפסגה הגבוה שבהם היא הצוגשפיצה המפורסם, תחתיו שוכנת העיירה היפה גרמיש-פרטנקירשן (Garmisch-Partenkirchen). אטרקציות נוספות בחבל ארץ זה הן טירות נימפנבורג (Nymphenburg) ונוישוואנשטיין (Neuschwanstein), אגם חים (Chiem see) אגם קוניגזי (Konigsse) ומה שמכונה הדרך הרומנטית, המחברת בין חלקה הדרומי של בוואריה לחלקה הצפוני, המספקת נופים מרהיבים והרבה עניין.


בוואריה מתחלקת לארבעה אזורי תיירות עיקריים: Allgau - חלקה הבווארי של שווביה, פרנקוניה, בוואריה העליונה ומזרח בוואריה. אוכלוסייתה מונה למעלה מ-12 מיליון איש ורוב התושבים חיים בערים קטנות ומייחסים חשיבות גדולה למסורת. נהר הדנובה מחלק את החבל לשניים, כאשר היורה הפרנקונית משתרעת לאורכו מצפון.

שאלות נפוצות על בוואריה

האם צריך ביטוח נסיעות לבוואריה?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לבוואריה

איפה רוכשים חבילת גלישה (eSIM) לבוואריה?

הדרך הקלה והזולה ביותר לגלוש בסלולרי שלכם בבוואריה, היא באמצעות סים וירטואלי (eSIM), אליו תוכלו להתחבר בקלות ובמהירות באמצעות סריקת קוד QR.
למידע נוסף ולחבילות גלישה משתלמות במיוחד!

הזמנת מלון בבוואריה

אנחנו מוצאים לך את המחיר הטוב ביותר מבין כל האתרים המובילים

בשיתוף הוטלס קומביינד ובוקינג

מלונות ומקומות לינה בבוואריה

אטרקציות בבוואריה

הזמנת טיסה לבוואריה

צילום תמונה ראשית: © Depositphoto/Bloodua