כתבות ומדריכים על סקסוניה התחתית

אספרגוס, מלפפון חמוץ ובירה - מוזיאוני אוכל בגרמניה ששווים טעימה

אספרגוס, מלפפון חמוץ ובירה - מוזיאוני אוכל בגרמניה ששווים טעימה

גרמניה מתהדרת בשלל מוזיאוני אוכל ואין זה פלא. המטבח הגרמני השתנה בהדרגה לאורך השנים וספג השפעות קולינריות מרחבי העולם. בברלין תוכלו לבקר במוזיאון הסוכר או במוזיאון הנקניקיות, בצפון גרמניה תוכלו להתרשם ממוזיאון האספרגוס האירופאי ובהמבורג תוכלו לשוטט במוזיאון התבלינים - היחיד מסוגו בעולם. הצטרפו למסע טעים במיוחד בגרמניה, המסתיים איך לא, עם קינוח מתוק.

מוזיאון המכרות בגוסלר (Weltkulturerbe Rammelsberg)

מוזיאון המכרות בגוסלר (Weltkulturerbe Rammelsberg)

המוזיאון מציע חויה ייחודית של היכרות עם עולם המכרות. בביקור במכרה רמלסברג, המצוי מתחת לפני האדמה, תוכלו לחוות את חווית המכרה במלואה - מכשירים וכלים שונים ימחישו את ההיסטוריה בת 3000 השנים של המכרות. העיר גוסלר הוכרזה כאתר שימור של אונס"קו.

פנטזילנד (Phantasialand)

פנטזילנד (Phantasialand)

לונה פארק המחולק לכמה נושאים ובו מתקנים המאפיינים אותם - אינדיאנים, לאפריקה , לאסיה, לעולם הפנזטזיה ולברלין . נוסף על מתקני הלונה פארק ה"רגילים" (סחרחרות, מכוניות מתנגשות ודומיהם), הפארק כולל שלל אטרקציות מגוונות - ארמונות, אתר סרטים "הוליווד", מתקני עכביש, שיט אבובים, ומופעים – מופעי קצב, ליצנים, פירטים, ריקודים, מופע אקרובטיקה סיני, קסמים ועוד. באתר יש כמה מתקנים מפחידים המתאימים לחובבי האדרנלין, בהם רכבות ההרים ה-Black Mamba וה-Tolcam.

הייד פארק (Heide Park)

הייד פארק (Heide Park)

פארק שעשועים לקטנים ולגדולים, הידוע בעיקר בשל שני מתקנים ייחודיים – רכבת ההרים "קולוסס", שהיא רכבת ההרים העשוייה מעץ התלולה בעולם (1500 מ' אורך, 60 מטרים גובה, מהירות עד 120 קמ"ש), ומתקן ה-krake, ממנו תוכלו להשתלשל מגובה 103 מטרים.

מידע על סקסוניה התחתית

מידע על סקסוניה התחתית

סקסוניה התחתית, בגרמנית Niedersachsen, משתרעת על פני שטח של 47,613 מטרים רבועים ובכך למעשה, מהווה את המדינה הפדרלית השניה בגודלה בגרמניה, המונה קרוב ל-8 מיליון תושבים. הטופוגרפיה באזור מגוונת ומציעה לתייר כמה מחלקות הנוף היפות ביותר של גרמניה, ביניהן שמורת הטבע הייחודית של הרי הארץ.