לוקסמבורג עם ילדים

לוקסמבורג עם ילדים

כתבות ומדריכים: מה לעשות בלוקסמבורג עם ילדים

טיול בגרמניה - מסלול בעמק הריין ועמק המוזל

טיול בגרמניה - מסלול בעמק הריין ועמק המוזל

עמק הריין ועמק המוזל הם יעדים מעולים לטיול משפחתי, מלבד עיירות עתיקות עם תצפיות על נהר הריין וטירות ענקיות, יש באזור לא מעט פארקי שעשועים וגני חיות, בהם יוכלו הילדים להאכיל איילים וברווזים. הנה המלצה למסלול טיול בגרמניה, עם המלצות לחוויה משפחתית בלתי נשכחת.

שיחון מצולם - צרפתית

שיחון מצולם - צרפתית

ידיעת השפה הרומנטית בעולם, הצרפתית, או לפחות מילים בסיסיות בה, תהפוך את הטיול בפריז בפרט ובצרפת בכלל למהנה ביותר ותחסוך תקריות לא נעימות במדינה בה אנגלית כמעט ומוקצת מחמת מיאוס. אך גם בקנדה, שוויץ, חלקים נוספים במערב אירופה, באסיה וחלקים נרחבים באפריקה, הצרפתית היא שפה מדוברת שידיעתה תקל עליכם את השהייה ותגשר ביניכם ובין המקומיים. בסדרת הסרטונים הבאה נגיש לכם, על קצה המזלג, את עיקרי המילים הבסיסיות של השפה.

גרמניה - לגלות את מערב המדינה ב-6 ימים

גרמניה - לגלות את מערב המדינה ב-6 ימים

אם חיפשתם טיול לא בנאלי בגרמניה, הרשו לנו להציע מסלול במערב המאוד לא פרוע, אך היפהפה, של המדינה - ההזדמנות שלכם להיחשף לאתרים לחופשה משפחתית, עליהם אולי לא חשבתם. על הדרך, כדי שיהיה באמת מעניין, קופצים גם ללוקסמבורג.

זיגפריד מלך הארדנים

זיגפריד מלך הארדנים

כשזיגפריד נסיך הארדנים הניח את אבן הפינה למצודה שלו בשנת 963 לספירה, הוא בודאי לא שיער, שכעבור 1044 שנים ישבו אבא אחד ושתי בנות על ספסל סמוך לשרידי המצודה החרבה, ויחכו בשקט ובסבלנות, למי? לאמא אחת שהשתכרה מהיופי ויצאה בנחישות למשימה חשובה ברחבי העיר, אשר נבנתה סביב המצודה. אמנם השרידים מועטים, אבל זיגפריד יכול בהחלט לנוח על משכבו בשלווה ולרוות נחת, לנוכח העיר המשגשגת והמיוחדת שייסד- ויל דה לוקסמבורג, או כפי שאנו מכירים אותה- לוקסמבורג סיטי.

גולשים כתבו על לוקסמבורג למשפחות