מדג'ין - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

מדג'ין - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

מדג'ין מוכרת בעיקר בזכות חיי הלילה המשוגעים ותרבות הקאסות הענפה שבה. אבל אם תצאו רגע מהקאסה, תמצאו עיר יפהפייה ומרתקת עם שלל פינות ירוקות שאפשר לנוח בהן. גם לא רחוק ממנה יש שפע של אטרקציות ונקודות עניין. אז תקדישו כמה ימים לטיול במדג'ין ולא תצטערו!

קולומביה - טיול תרמילאים במדינה הרחוקה

קולומביה - טיול תרמילאים במדינה הרחוקה

בקולומביה, למרות שהיא כל כך רחוקה מהארץ ואולי יעד שלא ממהרים לנסוע אליו, אפשר למצוא לא מעט ישראלים ולהסתדר מצויין. כדאי לשים את הדעות הקדומות בצד, להתלבש טוב טוב (ישנם מקומות שקר בהם... במיוחד באוטובוסים), וליהנות מהביקור במדינה השונה הזו.

colombia here we come!!

colombia here we come!!

קולומביה - פרק א`: לטיסיה, בוגוטה, מדז`ין וקרטחנה: עוד קצת באזור האמזונס מספיקים מירית ואודי להיכנס לכלוב אנקונדות. טיסה מביאה אותם לבוגוטה אשר מתגלית כמודרנית ויפה יותר מכל עיר שביקרו בה עד היום. נסיעה של 14 שעות מבוגוטה כדי לראות עיר של שני מליון איש משתגעת בקרנבל פרחים (העיר מדג`ין), ומשם לקרטחנה.

קולומביה - רקע כללי

קולומביה - רקע כללי

קולומביה היא אחת המדינות המסקרנות ביבשת דרום אמריקה. נופיה המרהיבים, הג`ונגלים הטרופיים והחופים היפים קנו להם מוניטין עולמי, כמו גם בעיות הסמים (קולומביה נחשבת היום למוקד עיקרי בסחר קוקאין), הפשע והעוני. מתגוררים בה 34 מיליון תושבים, רובם בני תערובות אינדיאניות וספרדיות. שילוב התרבויות, והקלחת הבלתי פוסקת של חברה זו ניכרת בחגיגות של קולומביה - בפסטיבלים ובקרנבלים חסרי המנוח שלה.

אזורים בצפון קולומביה

אזורים בצפון קולומביה

אזור הצפון של קולומביה הוא אזור מדהים בעל אקלים טרופי, המאופיין בחופים קריבים. צלילות, הערים קרתחנה וסנטה מרתה, בריכת בוץ ועיר אבודה.

מדג'ין - רקע כללי

מדג'ין - רקע כללי

לשעבר עיר קולוניאליסטית, מדג'ין היא כיום עיר תעשייתית ומודרנית לכל דבר.