מטבע ועלויות בקולומביה

7 המלצות על מטבע ועלויות בקולומביה

תמונת הפרופיל של Hagai_3276735
Hagai_3276735

”הדרך הטובה ביותר להמיר לפסו בקולומביה“

קרא עוד

מסתבר שיש שני שערי מטבע. אל תגיעו לקולומביה עם דולרים. הרבה יותר זול לשלוח לעצמכם את הכסף מהארץ דרך מאני גראם או מארה”ב דרך ווסטרן יוניון. תגלו שתוכלו להשיג כמעט 8% יותר מאשר בהמרה בצ'יינגים. בנוסף גם תוכלו להרוויח כסף מהנסיעה לקולומביה. שילחו לעצמכם סכום גדול ומישכו אותו לקראת החזרה בפסו. המירו לדולרים וחזרו איתם לארץ.

תוכלו להרוויח כ-4% על ההשקעה! למשל כיום תוכלו לשלח כסף לקולומביה לפי שער 3100 פסו לדולר ולרכוש אותו חזרה לפי 2900 פסו לדולר! לא מאמינים? ההגבלה היחידה היא איסור לצאת עם יותר מעשרת אלפים דולר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אביעד חן
אביעד חן

”החלפת כסף“

קרא עוד

הדרך הכי טובה להחלפת כסף מקומי היא במכשיר הכספומט בקולומביה. הוצאת כסף בכספומט זה הדרך הכי זולה וטובה יש להוציא כל פעם סכום מירבי שהוא 780,000 פזו. עמלה על כל משיכה היא שלושה דולר, ויש לשים לב שמוציאים כסף שניתן לקבל סכום כסף כזה גדול, בדרך כלל זה מכשיר כספומט בצבע ירוק. החלפת אירו או דולר בדוכני המרת כסף לא כדאית, מקבלים שער מאוד נמוך בכל קולומביה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של bub005
bub005

”Tax Free Colombia“

קרא עוד

החזר המס בקולומביה לא ממש מסודר כמו באירופה, אבל בהחלט שווה את המאמץ. ניתן לקבל את המס חזרה על הקניות בקולומביה בגובה 16%. יש לקחת טפסים בשדה תעופה ולמלאם בצורה מאוד מפורטת. יש להגיש את הטפסים גם בשדה התעופה לפני ההמראה. הכסף יוכנס לכרטיס האשראי עד 3 חודשים (כן המון זמן). מדובר בביגוד, הנעלה ועוד ראו פירוט בטפסים. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של benzi40
benzi40
1

”תקציב טיול נטו 20 יום בקולומביה“

קרא עוד

להלן תקציב עבור שני מטיילים בדולר $ ארה"ב (ללא מחיר הטיסה לקולומביה). הסכומים תורגמו לדולר $ לפי שער החליפין הממוצע שהשגנו - 1835$ קולומביאני לדולר ארה"ב (אפריל-מאי 2011).

מלונות - 21 לילות, 669$ (כמעט בכל המקרים עם שירותים פרטיים ומים חמים, ברוב המקרים ארוחת בוקר אינה נכללת).

אוכל - 516$

תחבורה (למעט טיסות פנים) - 486$

כניסות - 99$ (שימו לב, יש מקומות בהם יש הנחות לגילאי 60 ויותר!)

שונות (אינטרנט, כביסה, מסאז, ספר) - 101$

שלוש טיסות פנים - 555$

סך הכל לזוג ל-20 יום נטו: 2426$

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shosh_coms
shosh_coms

”תעודת סטודנט“

קרא עוד

שימו לב, כשאתם נוסעים לדרום אמריקה מומלץ מאוד לקחת תעודת סטודנט. ברוב האתריים הלאומיים של המדינות השונות (במיוחד בפרו וקולומביה) יש הנחות לגנים, אתרים לאומיים וכו'. מומלץ לעשות כרטיס לפני הנסיעה או להביא את שלכם איתכם. אתם יכולים לחסוך סכומים משמעותיים של כסף.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”המרת מטבע במדינה“

קרא עוד

In the border we got the best rate, it was 2300 for 1 Dollar. But of course that´s only for cash.The rest of the cambio places charge much more. 

For traveler checks: Bank de Colombia on Carrera 7 that changes travelers checks for more of the amount he takes for cash: Traveller checks are worth 2270 there, while cash is worth 2245. However there are a lot of banks named ``Banco de Colombia`` and only one of the ones we checked changes traveler checks. 

If u have cash the best rate i found inside of Colombia was 2290 for 1 dollar in cash, and it was far away from everything.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דוב פנדה
דוב פנדה

”עלויות מחיה בקולומביה“

קרא עוד

נכון לשנה שעברה (אוקטובר 2005), עלות חדר זוגי הייתה 5-7$ ללילה עם מקלחת ושירותים בחדר. ארוחה במסעדה כ - 7000 פזוס = 3.5 דולר. 
אם אוכלים ברחוב או במסעדות של מקומיים המחירים ממש מגוחכים לדוגמא: שיפוד בשר = 1000 פזוס, כלומר 0.5 דולר...
גם האטרקציות לא ממש יקרות.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מטבע ועלויות בקולומביה

אין עדיין פוסטים על מטבע ועלויות בקולומביה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות