בריאות בקוסטה ריקה

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

2 המלצות על בריאות בקוסטה ריקה

תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי
1

”יתושים בקוסטה ריקה“

קרא עוד

היינו בטיול משפחתי בן 10 ימים בקוסטה ריקה בסוף דצמבר - זוג + שלושה ילדים 13/10/4.5. העצה הראשונה היא לקרוא (ולשמור) את תאור הטיול שכתבה מירב ומופיע תחת סיפורי גולשים באתר זה (לינק מצורף) - הכתבה המצויינת הזו גם הייתה זו ש`הדליקה` אותנו על הרעיון של טיול משפחתי לקוסטה ריקה, וגם היוותה את הבסיס החשוב ביותר לתכנון המסלול ושאר התארגנויות. מירב, אם את קוראת את זה במקרה - אלפי תודות! 


באנו ערוכים עם בגדים ארוכים, אבל החום הטרופי, בעיקר בחופים (מנואל אנטוניו, טורטוגרו) הכריע. אין לי מידע אובייקטיבי, וכל אחד יעשה את שיקוליו, אבל אם לשפוט על סמך נסיוננו ועל פי מאות התיירים המערביים סביבנו, בגדים קצרים ודוחה יתושים יעשו את העבודה. גם כילות לא ממש נדרשות במלונות המערביים המרושתים היטב. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”מוצ'ילרים בכיסא גלגלים“

קרא עוד

מרכז אמריקה (מקסיקו וקוסטה ריקה אך אני מאמין שגם שאר הארצות) לא צריכות להוות איום למוצ`ילר העצמאי בכיסא גלגלים (פרפלג אך גם קווד עם עזרה כמו בארץ). תמיד יש שניים שעוזרים לעלות לאוטובוס, כיסא במטען והופ לדרך... גם עם חדרים אפשר להסתדר אם לא פוחדים להיות קצת גופניים... לא צריך לדאוג בחו``ל מהיחס הסטריאוטיפי של החברה, נהפוכו אתה מוערץ שם... :) לוקחים תרופות מהארץ אבל חלק אפשר להשיג שם (צנטרים קשה)... ואם מספיק רוצים, עושים אומגות ביער, מטפסים פירמידות, צוללים במערות או צונחים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בקוסטה ריקה

אין עדיין פוסטים על בריאות בקוסטה ריקה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות