תחבורה ציבורית ומוניות באדיס אבבה

7 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות באדיס אבבה

תמונת הפרופיל של moshegarami
moshegarami

”מוניות באדיס אבבה“

קרא עוד

מוניות - ממליץ להוריד את האפליקציה
 Ride Passenger Et
 בכל מקום שתהיו, פשוט תזמינו מונית והנהג בגדול יאתר אתכם ויגיע תוך דקות בודדות, אחרי שיתקשר להבין איפה אתם באמת.
 בסוף הנסיעה יכתב לכם כמה כסף אתם צריכים לשלם. זה זול ובטוח משמעותית.
 מעבר לכך, כל הנהגים שהזמנתי בשיטה הזאת ידעו אנגלית ברמה טובה, וניהלנו שיחות על הרבה נושאים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Amihai88
Amihai88

”נהג/מדריך מעולה וזול“

קרא עוד

אהלן, רציתי להמליץ על בחור בשם דניאל, נהג מונית, שלקח אותו כמה פעמים לסיור באדיס ובסביבה. מאוד נחמד, אוהב ישראלים, כן, מחיר סביר ביותר ועוזר להשיג מחירים טובים בשווקים. מומלץ מאוד אם אתם רוצים לראות את אדיס או צריכים מונית לאנשהו. המספר שלו +251 911652467

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hil
hil

”מוניות לשדה התעופה “

קרא עוד

מוניות לשדה התעופה וממנה לעיר, כמו שכבר נכתב, אכן יש מוניות כחולות ומוניות צהובות. המחיר הוא לפי המיקוח, אנחנו שילמנו 150, (סה”כ 3 פעמים), למרות שלפעמים הם התחילו איתנו מ-300. הם שואלים אותך לאיזה מלון, למשל, אתה צריך, וככה תתחיל נקודת הפתיחה של המחיר. שמעתי גם על אנשים, שהצליחו, במיוחד בעזרת מקומיים, להוריד ל-60 ביר, לנסיעה לשדה התעופה. הכל תלוי בסבלנות שלכם ושל הנהג איתו מתמקחים. שימו לב, שלחלק מהמלונות יש שאטל חינם, כדאי לברר לפני.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של doron321
doron321

”מונית משדה התעופה“

קרא עוד

מונית משדה התעופה באדיס אבבה לפיאצה עולה 140 ביר במונית הכחול לבן, במוניות הצהובות 250 ביר. נסיעות לצפון - יש חברת אוטובסים בשם סקי בס אם יושבים צמוד למלון טיטאו. נסיעה לגונדר עולה 300-350 ביר, בדרך כלל צריך להזמין מקום מראש. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של zipishemesh
zipishemesh

”תחנת האוטובוס המרכזית באדיס אבבה“

קרא עוד

מתחנת האוטובוס המרכזית באדיס אבבה יוצאים כל האוטובוסים והמיניבוסים לצפון ולדרום חוץ מלאגמים. ניתן ואף רצוי להגיע יום קודם ולהצטייד בכרטיס כדי לשמור מקום נורמלי בהתחלת האוטובוס, אם רוצים לנסוע במיניבוס לא צריך. האוטובוסים יוצאים בין 4 וחצי ל- 5 וחצי ולכן כדאי להגיע בשעות אלו ולהזמין מלון דרך המונית ערב קודם (עולה בין 50-8- ביר למונית), במהלך היום יש מוניות ומיניבוסים שיוצאים במעלה הפיאצה ועולים 1 ביר או 2 עם תיק גדול. הנסיעות באתיופייה די קשות וכדאי יותר לעשות אותם במיניבוסים. האנשים לא מסכימים לפתוח את החלונות והמוסיקה צורמת וחזקה. המחירים זהים לתיירים ולמקומיים, תתכוננו להידחס 3 בספסל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yizhak
yizhak

”מוניות באדיס אבבה“

קרא עוד

יש בעיר שני סוגי מוניות. מוניות צהובות, שאותן רואים רק בשדה התעופה ומוניות כחול לבן. המוניות מהסוג השני זולות הרבה יותר, חפשו אותן בשדה התעופה. נסיעה מהשדה לעיר צריכה לעלות 70 ביר במונית כחולה ויותר מפי 2 במונית צהובה

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות באדיס אבבה

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות באדיס אבבה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות