מסלול ארוך בקזבלנקה

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

1 המלצות על מסלול ארוך בקזבלנקה

תמונת הפרופיל של anat8
anat8
3

”מסלול עצמאי מקיף מרוקו“

קרא עוד

לכל אלו המהססים אם לנסוע למרוקו באופן עצמאי או בקבוצה-סעו באופן עצמאי, זה קל ומהנה וללא כל איום או חשש. אנו זוג בגיל 50 פלוס וחזרנו כעת מטיול של שלושה שבועות שהקיף את רוב האתרים במרוקו. הטיול היה ברכב שכור(רנו קנגו), שהושכר בשדה התעופה בקזבלנקה (ולשם גם הוחזר), בעלות של כ-70 דולר ליום,מחיר הדלק (דיזל), כמחצית ממחירו בארץ. הכבישים באיכות טובה וכך גם השילוט. מחיר המלונות היה בממוצע כ-45 דולר לזוג ללילה.

אמנם עם הכניסה יש להמתין בחדר צדדי לקבלת הויזה, תוך ריפוד צידו הפנימי של הדרכון בדולרים, אך גם זה מסתדר לבסוף. הויזה ניתנת לשבועיים, תוך טענת השוטר שניתן להאריכה בכל תחנת משטרה, דבר שאינו נכון ורק גורם לטרטורים אינסופיים, כאשר ביציאה ממרוקו אפילו לא ננזפנו על שתוקף הויזה פג.

המסלול: קזבלנקה-מקנס-מולאי אידריס-וולביליס-שפשוואן-בדרך הריף היפהפיה לאל הוסימה-שמורת הטבע בטאזא-פס-יער הארזים דרומית לאיפרן-עין אום רביע-קניפרה-מידלט-ארפוד-חולות מרזוגה-הקניונים טודרה ודאדס-הכפרים מגדלי הוורדים מערבה לדאדס-קסבות סקורה-עמק הדרעא-טאטא-אקקה-אמטודי (מחסנים עתיקים בראש צוק)-תפראוט וסיור בכפרים שבעמק-טיזניט-אגדיר-אסווירה-סאפי-אימליל (הכפרים למרגלות הטובקאל)-מרקש-קזבלנקה.

היחס ברוב המקומות (במיוחד באזורים הכפריים) היה לבבי וחם, במיוחד כשאמרנו שאנו מישראל ולא חשנו בשמץ איום או חרדה.

המלצות למלונות: פס-ריאד חדש לחלוטין וזול-מנניסי מגרב טל-0670857676 (ליד מלון בתה). מרזוגה-שז טוןטון.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול ארוך בקזבלנקה

אין עדיין פוסטים על מסלול ארוך בקזבלנקה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות