מסלול בן שבוע-שבועיים במיאמי

צפון אמריקה

2 המלצות על מסלול בן שבוע-שבועיים במיאמי

תמונת הפרופיל של ofir100
ofir100

”קרוז בקאריביים“

קרא עוד

יצאנו לטיול בארה"ב והפעם בחרנו לשלב בו קרוז בקאריביים, המסלול שעשינו כלל נחיתה במיאמי, רכב שכור, נסיעה לקי ווסט עם עצירה לילית בקי לארגו, חזרה לפורט לאודרדל (משם יוצאות הספינות) חזרה למיאמי וטיול בן יומיים במיאמי ביץ והאברגליידס טיסה לשבוע למנהטן וחזרה לארץ. מכיוון שהמידע לגבי הספינות לקרוזים היה מועט יחסית החלטנו לשתף אתכם במידע.

ראשית, רצוי לנחות בפורט לאודרדייל ולא במיאמי לצורך קיצור טווחים לכיוון הספינות, מבחינת הנסיעה לקי ווסט היא התבררה כדבר נהדר היות ויש שם את השקיעות היפות בעולם ומצד שני המקום כל כך יפה ומזמין שזה היה כיף ונהדר, הדרך לשם מקסימה ומשלבת נסיעה רצופה על הים כולל אין ספור גשרים ועיירות בדרך.

בחרנו לקחת את הספינה Allure of the seas, הסתבר כי היא הספינה השניה בגודלה בעולם, מקום נהדר ונפלא להעביר בו שבוע שלם מלא בחוויות, לא נתקלנו בהרבה ישראלים בשיט ומצד שני כל היום היו פעילויות. בספינה היו 18 קומות (אנחנו היינו בקומה 14) בסך הכל האירוח היה לעילא ולעילא, רמות לא מוכרות בארץ הן מבחינת הפעילויות, הן מבחינת האוכל והן מבחינת המופעים (במקור רצינו ללכת למופעים בברודווי בהמשך הטיול )אך ויתרנו כי ראינו הופעה בשיט כל ערב -Blue Planet, Chikago, Fountain Show, Ice Show. במהלך השיט ירדנו בשלושה איים - איי הבתולה האמריקאים, פילסבורג, נסאו, מקומות די מתויירים אך מצד שני מאוד אקזוטיים ויפים לטיול די מזכירים את הוואי הן מבחינת הנוף והן מבחינת החופים. 

מבחינת הספינה, למה כדאי לשים לב: 1. הקומות העליונות הן היקרות יותר. 2. יש בתוך הספינה טיילת פתוחה, ויש חדרים עם מרפסות לכיוון הטיילת (עדיף מאשר חלון לים) הכי כדאי מרפסת לים (למי שמוכן לגהץ 3000$ לאדם. 3.בספינה יש מסלול הליכה של 700 מטר לג'וגינג יום יומי. 4. בספינה יש גם סטארבאקס. 5. החברה באוניה מצלמים אותך בכל פוזה, ובסוף מוכרים את התמונות בעלות "רצחנית" - מצד שני התמונות יפיפיות וניתן לראות אותם במערכת הממוחשבת של האוניה. 6. ארוחות ואוכל חופשי כל הזמן, גם ארוחות בריאות וגם גאנק כמו שרק האמריקאים יודעים. אחרי אורחת גורמה הם יושבים ואוכלים פיצות. אגב, יש גם דאנקן דונטס חופשי בספינה. 7. לילדים יש כירכרות ומשחקים פזורים, עם הופעות (אצלנו היו בובות ודמויות מהסרט מדגסקר 3.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של arbelhacarmeli
arbelhacarmeli
1

”חצי פלורידה ב-10 ימים“

קרא עוד

ב - 18/1/10 יצאתי מן הארץ ל-50 יום ביבשת אמריקה וממנה הוקדשו 10 ימים לפלורידה:

3 ימים במיאמי רבתי יומיים ל'' קיס' " ובעיקר לקי-ווסט יום ל''אברגליידס'' יומיים לדר.-מע' פלורידה על ציר ניאפליס-טמפה יום למרכז ההררי/אגמי שמצפון לאורלנדו (מאונט דורה) יום בסן אוגוסטין יום במרכז החלל ע"ש קנדי.

יש לציין שהעיבה על חלק זה של הטיול העובדה כי לא מצאתי פלורידה שטופת שמש כפי שסברתי שיהיה - פלורידה בחורף 2010 "נגררה" אחרי אותו גל קור ששורר בארה"ב כולה אף כי במינון שונה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול בן שבוע-שבועיים במיאמי

אין עדיין פוסטים על מסלול בן שבוע-שבועיים במיאמי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות