ויזה ומעברי גבול בפנמה סיטי

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

2 המלצות על ויזה ומעברי גבול בפנמה סיטי

תמונת הפרופיל של arusi7
arusi7

”שדה תעופה טוקמן-פנמה“

קרא עוד

לפנמה יש שדה תעופה המזכיר את טרמיניל 1 הישן שלנו, טרם נחיתתכם בפנמה תתבקשו למלא במטוס טופס הצהרה לביקורת גבולות ולמכס, טופס קצר עם שאלות (יש באנגלית או בספרדית) מומלץ מאוד להכין מראש את כתובת שהייתכם ואת מספר הטלפון בו תישהו. הם משקפים גם ביציאה את כל הטרולים ותיקי יד שאתם מביאים, כך קחו בחשבון, כולל הצהרת טובין שאותו אתם מביאים. השדה רחוק מהעיר כ-15-20 דקות נסיעה בשעות נורמליות בין 0900-1600 לאחר מכן פקקים איומים, נסיעה במונית מהשדה לפנמה סיטי 12 דולר, אולם יותר זול בהובר. המלצה חמה-אם הטיסה היוצאת שלכם היא בשעות האלו צאו מוקדם יותר, מספיק להגיע לשדה שעתיים לפני הטיסה, אני לא לקחתי צאנס, יש להם דיוטיפרי חמוד מאוד אבל יקר. הגישה לשדה תעופה ברורה עם שילוט מתאים, כיום הם מרחיבים את השדה, למשהו ענקי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”הגעה לבוקס דל טורו“

קרא עוד

יש כמה דרכים להגיע לבוקס ומכמה מקומות:

אם מגיעים מפנמה סיטי יש אפשרות של אוטובוס, לי זה עלה 8$ וארך 5 שעות. זה היה ממש לא נורא, כי האוטובוס היה ממוזג, הנהג לא שם רגטון בקולי קולות כמו בשאר האוטובוסים במרכז אמריקה והנוף היה מהמם. אפשרות אחרת היא לקחת טיסה שכמובן לוקחת הרבה פחות זמן אבל גם עולה הרבה יותר כסף. צירפתי שני לינקים לשתי חברות תעופה שעושות את הטיסה הזאת.

 אם אתם מגיעים מהגבול עם קוסטה ריקה - Sixaola פשוט תקחו מונית מהגבול, לא קשה למצוא את זה, הנהגים כבר ימצאו אתכם. זה בערך 5$ וכ- 20 דקות - חצי שעה נסיעה.  אם אתם מגיעים באוטובוס מפנמה סיטי או במונית מהגבול, תגיעו לתחנה על שפת המים שממנה יוצאים water taxi לבוקס דל טורו (שכן הם איים). הנסיעה במונית מים היא מדהימה ומאד מאד מומלצת. היא גם לא עולה הרבה, בערך 5 דולר. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ויזה ומעברי גבול בפנמה סיטי

אין עדיין פוסטים על ויזה ומעברי גבול בפנמה סיטי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות