תחבורה ציבורית ומוניות בקיטו

3 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בקיטו

תמונת הפרופיל של בני סימן טוב
בני סימן טוב

”אוטובוס מקיטו לבניוס“

קרא עוד

את האוטובוס לוקחים מהתחנה הדרומית של קיטו, תחנת קיטומבו. עולים קומה אחת ושם יהיו הקופות מצד שמאל. שהן מחולקות לפי איזורים. זוהי נסיעה של 3 שעות. יש כמה חברות שיוצאות לאותו אזור. אצל כולם עולה 3.5 דולר. אני פשוט תפסתי את זה שיצא באותו הרגע. את זה של חברת אמזונס –אוטובוס כחול. אוטובוס סבבה לגמרי. מקבלים קבלה על המוצילה (אבל תמיד ממולץ לנעול עם כבל מתכת). אבל אין שירותים ואין מזגן. יש סרטים מדובבים לספרדית. אפשר להטות קצת את המושב. מה שנקרא במושגים של ארגנטינה –אוטובוס נורמל. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shosh_coms
shosh_coms

”הגעה מקיטו לדרום קולומביה“

קרא עוד

במידה ואתם נוסעים מקיטו באקודור לדרום קולומביה, ניתן לקחת אוטובוס ישיר מקיטו אבל המחירים הם בסביבות 90 דולר ותצטרכו לחפש את המשרדים ברחבי העיר. הדרך הזולה לעשות את זה היא לקחת אוטובוס מהטרמינל בצפון העיר במחיר 3 וחצי דולר לטולקן, בטולקן לקחת מונית לגבול ב- 4 דולר, לחצות לקולומביה ומשם לקחת עוד מונית לטרמינל, שם תמצאו מגוון אוטובוסים לקאלי, בוגוטה פופין ועוד. שימו לב, לא מומלץ לחצות את הגבול בחושך או לקראת החשכה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shosh_coms
shosh_coms

” תחבורה ציבורית בקיטו“

קרא עוד

במידה ואתם רוצים להסתובב בעיר קיטו, יש לה מערכת מצוינת של אוטובוסים וחשמליות. מכיוון שמוניות לא זולות כאן כמו בבוליביה ופרו, מומלץ לנצל את התחבורה הציבורית בעיר. כמובן שבלילה לבד רצוי להיות זהירים ועם הארנקים והתיקים לפקוח שבע עיניים. במידה ועומדים לבד, רצוי לעמוד מקדימה ליד הנהג. יש חשמליות ואוטובוסים כל כמה דקות מהעיר הישנה לחדשה (קניונים, קולנוע) ולהיפך.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בקיטו

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בקיטו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לקיטו

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם